Prikolice

Juče sam kupio prikolicu Gorica 14 t ,tubeles gume,cirada,alu stranice,arnjevi,platio 1000e
veau7p.jpg
6dyc5u.jpg
 
Farmer II je napisao(la):
Teška je oko 5300 kg. Odradio sam neku kompenzaciju sa vlasnikom prikolice, sve u svemu prikolicu smo procenili na 1750E. :cao:

Ali te su prikolice najače od svih.Em je kiperka em jaka ko đavo.Viđao sam da su kamionđžije dodali još jedne stranice na te postojeće i tovarili dva vagona.A lakše su od kiper prikolica dužine 7.2m i još slabije od Utve.Težina im prelazi 6.000kg
Ps.Ako prodaješ tu Utvu javimi se :ppozdrav:
 
Gde da prodam kolega, ta tek sam je uzeo, :bravo: trenutno je spremam za atest. Kada se na ove stranice "dometnu" još jedne od nekih 30cm u nju stane oko 12-13t kukuruza, žita naravno više. Meni je vrlo bitno da je kiperka, jer kad se u zadruzi napuni kip rampa, svi se šalju u hangar da skidaju-a kad bi trebao samo jednom da istovarim ovakvu prikolicu lopatom- rikno bi načisto :zli: :cao:
 
jebale vas te bedevije od prikolica....teske ko banatski rit....

enivej evo jednog oglasa za prikolicu,meni bi bilo interesantno!
PRIKOLICA troosovinka kec boher dobra rinfuz 1.400 €, kompenzacija balirana detelina
06433-51-249
PRIKOLICA švarcmiler dvoosovinka balonka, rol cerada 7.20, registrovana, gibnjarka, parabolik.
065/683-8767
 
Jedno pitanje...

Da li mogu da registrujem prikolicu za koju nemam nikakvih papira.. Koristimo je ali samo po ataru, a treba ce nam sad i po asfaltu.. Dobili smo je na poklon jos davno.. Lifamova je prikolica, 4t nosivosti, kiperka..

I jos jedno.. Sta mogu da kupim u takvom rangu da je vucem sa 539? Kod mene nema tereta, vise je kabasto (zelena masa kad se menjaju povrtarske kulture u plastenicima), al treba mi da kipujem..
 
Igor je napisao(la):
Jedno pitanje...

Da li mogu da registrujem prikolicu za koju nemam nikakvih papira.. Koristimo je ali samo po ataru, a treba ce nam sad i po asfaltu.. Dobili smo je na poklon jos davno..

NE! :cao:
 
@smedic

Ni na onu foru da se nadju 2 svedoka koja ce potvrditi da je moja vec 10god?
 
Ne, moglo do pre par meseci vise ne.
Samo sa racunom od fabrike ka prvom kupcu ili da je bila registrovana nekad.
 
Ja sam danas isao da registrujem auto i kazu da podzakon za tehnicke jos nije izasao, oni ocekuju primenu tog novog podzakona za 6 meseci.
 
A sta ako nadjem racun od te prikolice koja je kupljena 1991? il ni ti ne pije vodu?
 
Zavisi od koga racun, rekao sam ti ako si citao racun od fabrike. Napisi sta si nasao pa cu ti reci :cao:
 
Videcu ovih dana da potrazim.. To je stric kupio davno, i cisto sumnjam da ima ista od papira posle 18god al ajde..

A niko mi nista nije preporucio, koju prikolicu bi mogao za 539, kiperku, dvoosovinku...?
 
Nazad
Vrh