Prikolice

Gde bi mogao kupiti zadnju poteznicu za Zmaj prikolicu? Hvala:sta:
 
Pitao sam dva "majstora'' za taj osigurac i nema niko blage veze o tome ili nece da se muce oko toga...... na kraju sam poludeo i vratio sam bez osiguraca...... a tebi kolega hvala bar znam kako to izgleda da mogu da trazim u rumi na vasaru ako nadjem
 
Da ne citiram sam sebe, danas sam na sajmu pitao za poteznicu, traze 70 evra::novac:: (Kosanovic)... Mislim da ce da rade kupindo, limundo i ostali sajtovi....
 
imam jedno pitanje
da li neko zna ko radi metalne cevi za hidrauliku, hocu da na prikolici pored postojece instalacije za hidrauliku namestim jos jednu cev da je postavim pored ove sto je tu da bi mogao da kipujem drugu prikolicu. napravio bi da posto traktor ima vise izvoda za hidrauliku da na prvoj prikolici imam dva creva za kipovanje jedan za prvu a drugi za drugu prikolicu, pa mi zato treba da mi neko isavija cev po meri i namesti potrebne prikljucke. ko to radi???
 
Drugari pomoć. Da li znate nekog dobrog ko remontuje ventile za kočnice od zmajevke? Dvaput sam nosio kod ovog u Ns, i zakočimo par puta i ventil neće više da vraća.
 
Ja sam u potrazi za novim ventilom a imam jedno 4-5komada starih.Pošto su novi,ako ih ima?
 
Lazar se zove, a firma Motor rad, Na Klisi se nalazi na Sentandrejskom putu. Mi smo pre jedno 5-6 godina kupili kod njega nov, mislim da je oko 150 evra bio.
 
Drugari pomoć. Da li znate nekog dobrog ko remontuje ventile za kočnice od zmajevke? Dvaput sam nosio kod ovog u Ns, i zakočimo par puta i ventil neće više da vraća.
U Zr. Ima firma CEHID oni su meni remontovali ventil, nekad das tvoj stari oni to daju drugi remontovan i sredjen naravno sve za lovu. Mada meni stalno jedna majevka zaglavljivala i onda malo bolje pregledao kad ono Mtz ne vrati brzo ventil pa sam zato svaki put imao ono 5sek pauze posle kocenja da se vrati ventil i zmajevka se otkoci. Razradili ventil na Mtz i posle toga sve radilo kao novo.

Nada poslednja umire.
 
Imam jedan problem sa zmajevkom. Drugar je jesenas prevrnuo, i mi smo proletos uzeli druge šprengovane gibnjebve i namestili ih, međutim kad smo prvi put natovarili teren videli smo da gume neidu po jednom tragu, nego svaka za sebe, što bi se reklo u "erke". Šta tu može biti problem, jesu možda gibnjevi problem ili je šasija kriva?
 
Izmeri gibnjeve. Mozda nisu iste duzine. Meris od prednje bolcne do ker bolcna. Pa ces videti.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Skidata su dva po dva. Ova dva što sam ja bilo da uzmem su ista, merili na licu mesta, i stavljena su na tu stranu gde su prevrnuta, a ova druga dva je po njih išao burazer, neznam dal je merio...
Sad će u žetvi verovatno tako ići, a posle nje se mora to rešiti.
 
Nazad
Vrh