Prihranjivanje pšenice

MA ovo se može napraviti od onih šibera za skladišta i prikolice što se koriste vrlo prosto i to od metala jače nego ovo od plastike koliko vidim. Pa pdv-om i poštarinom ovo izadje u 150 evra
 
Mene su takođe posavetovali da pšenicu, ako se nije dovoljno izbokorila (a meni se čini da nije), ne prihranjujem sad sa ureom već sa AN-om u martu. E sad ćemo videti da li odjednom ili u drugom da dodamo KAN.
 
Jel neko obilazio pšenicu nakon topljenja snega?Boja gora od mrtvačke,gadno za pogledati a kao da je nestalo.
 
Kod nas nema ni jedne da je zelena sve braon i crvene boje i isto kao da je nestala da je zima bila mekana pa da je bauljar ali nije definitivno.
 
Momci dragi,sve se da napraviti,samo je pitanje dali će biti postojano,koliko će biti trajno,koliko će koštati novaca i posle živaca! Ako neuspe iz prve,pa se prospe kanta kod svakog bb, itd ....
Meni nije skupo,ledja su mi skuplja da teglim vreće
 
Poslednja izmena:
Stvar kod tog vidbag je sto stvarno olaksava sipanje. Cak vise mi se cini kao super resenje za sipanje semena psenice u sejalicu nego za rasipac djubriva. Ne moze to biti jeftino zato sto je skup alat da se napravi tako nesto. A i nije da je potraznja za tim neka. Jer postoje i one vrece na vezivanje.

Nada poslednja umire.
 
AG co doo se zove firma,koristite gugle,nije teško :ppozdrav:

New%20Picture.png


- - - - - - - - - -

Koliko ti stane djubriva u depozitore?
350kg,a zašto bi kamena s ramena?
 
Nazad
Vrh