Preporuči film

Денерис, спржила са Деогоном онај краљевски градић, сам дугмићи остали....

Браон очи, плаве очи, зелене очи....Мелисандра када је први пут видела Ајру...сада знамо чије су те зелене очи....
 
Zavisi kako ko gleda,iskreno i ja bih verovatno postupio isto.Svi su joj poginuli ili su je izdali.Kada je dosla samo sto nije molila Sersi da se preda i da nema zrtava.Nije htela da sprzi grad a mogla je to da uradi u startu sa 3 zmaja.Uvek je imala razumevanja i dok je cekala ove ostale da se urazume vecina njenih najblizih je poginulo.Jorah npr ne bi mozda poginuo da je sersi dosla da brani covecanstvo od mrtvih.I to bi joj oprostila da se predala ali kada je pogubila Misandri to je prelilo casu.Kada je rekla Misandri "DRAKARIS" znao sam da ce ih ova sve spaliti.Posle i ovo sa Dzonom i Verisom,lepo je rekla Dzonu kada su pricali i kada joj je dao pedalu "ako nema ljubavi onda STRAH" i zato je i spalila sve.Razmislja po prncipu bolje da zrtvujem jedan deo ljudi i da stvorim bolju buducnost za sve nego da bude haos. Potpuno je razumem.E sad svako ima neki svoj ugao gledista. Po meni je ovo mnogo lepse-bolje i realnije reseno nego ona bitka sa mrtvima.
 
Да, све то стоји, силне издаје, али ипак је био договор да, ако зазвоне звона да неће жртвовати људе зарад Серси, који су били таоци исте, донекле...Ипак је она малко скренула и пошла путем свог оца. На крају крајева, Џон је тај који је прави наследник торна, не она, а то је њу највише погодило од свега, јер је од малена учена да јој он припада, не знајући да ипак постоји прави наследник. Када је сазанала за то није дозволила Џону да никоме каже, јер је знала да чум се сазна за то да постоји још један наследник да неће имати право на исти, јер је ипак друга у низу...

Варис је то урадио је мисли да она ипак није дорасла да буде краљица за какву се представља и да је Џон много бољи човек, јер није оптерећен тиме да буде што бољи краљ по сваку цену.

Нажалост завршиће као и њен отац, тако што ће је Арја убити, јер су остале сам озелене очи у њеној мисији...Браон и плаве је Арја решила....
 
Tacno,ali tu sada ima milion teorija ko je u pravu a ko nije i mozemo raspravljati vecno.Sa druge strane da je Dzon njoj rekao da hoce presto mozda bi ga predala? Ovako je vise puta izjavio da je ona njegova kraljica i da ga tron ne zanima.A posle toga kaze Sansi a ona razglasi redom,znaci da ju je ipak izdao_Ona je znala sta ce se desiti i plasila se toga.I kada je videla da je svi je.... ona je odlepila :)
 
Једно је сигурно да овај слепац није написао те две завршне књиге и да су сценаристи ти који су склепали овакав крај, нажлост...

- - - - - - - - - -


Много је компликовано за схватити, шта се све ту издешавало јер је серија у овом 8. серијалу поприлично збрзана, набацано је све с брда, с дола...Најжалије ми је Денерис јер ће нажалост она страдати, а Џон сељобер ће на крају постати краљ и све ће бити фино и мирно...Донекле се слажем са Мушовцем, да су је сви од реда издали и да се очекивао овакав крај, као што су Џона издали старкови војници, који су једва дочекали да побију Ланистере за сва злодела који су им ови приредили...једноставно је ово била епизода свођења рачуна...
 
Ja sam mislio da ste macho...a vi gledate te bezdusne kucke i svemirske kauboje:osmeh: ko ce ispuca kokice pa da svi gledamo?
 
Po netu pricaju da je Martin scenaristima rekao kako, ko i kojim redom treba da umre i zadnje oko prestola sta se desava. Ali i da je potpisao ugovor po kome nece izdati knjige do kraja serije.
A ovako nesto se i moglo ocekivati, jer se i do sad i po knjigama i ranijim sezonama desavalo neocekivano zar ne ? :osmeh: Bas zbog toga i mislim da su konsultovali Martina oko svega jer samo kod njega je moguce napraviti od jednog od glavnih pozitivaca glavnog negativca. Cudi me da kralj noci nije ispao pozitivac na kraju :osmeh:
Iskreno sam se nadao da ce nam mozda mnoge stvari razjasniti Bren ili recimo malo stariji Sam kao glavni tvorac nove istorije. Ali ce verovatno sve to ostati nedoreceno do izdavanja knjige jer mora i ona da se proda sto bolje. Ali sacekacemo i taj ponedeljak da vidimo da li su sve inforamcije koje su curele u stvari tacne.
 
Dok cekamo finale GOT-a i lepo vreme za rad, preporucio bih vam na HBO mini seriju Cernobilj, izuzetna serija.

chernobyl-1024x576.jpeg
 
Svi vi sto napadate caricu Deneris niste u pravu!Zena je prosla silovanje,pobacaj,ubistvo oca,brata,drugog brata,dva zmaja,najbolje drugarice,izgubila pola vojske branici je od nocnog kralja i sta je dobila izdaju,smotanog Johna Snowa koji samo govori ti si moja kraljica,Sansu koja ju gleda popreko i ne veruje joj cak sta vise ceo sever ne voli je pa jebote i najstabilniji ce puci a gde su bili ti ljudi i ta vojska kada je ratovala protiv mrtvih ladili jajca i pivo i sada daj milost!Nema milost bez milosti Drakaris :osmeh:
 
Sto se tice got morali su ovi scenaristi da sve da uniste, da bude sve suprotno od nekog normalnog kraja...Kao Deneris skoro svi vole oni da naprave negativca, ostale likove su umrtvili sta je Dzon uradio u poslednjoj sezoni skoro nista... Ocekujem da Deneris ubije Ajra ili Dzon... Cilj im je bio da sokiraju gledaoce da se prica o tome to su uspeli ali serija nekako nije vise to sto je bila..
Ove dve slike me nasmejale :osmeh:
60114907-10159009806916840-6733825811738001408-n.jpg

60339212-10158044688892439-7093762719890800640-n.jpg
 
Kažu da je Deneris završila u Hagu.Hoće da je optuže za dela protiv čovečnosti. :haha: Ne znam da li je zmaj završio u kobasicama. :haha:
 
Nazad
Vrh