Preporuči film

Rasa91

Član
Učlanjen(a)
31 Jan 2013
Poruka
1.702
Ima na yt kanal telecon documentary ili tako nekako. Pravi snimci iz nesrece. Znaci bukvalno je sve preslikano u seriji, nisam skoro gledao tako dobro odradjenu seriju.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

jevto

Član
Učlanjen(a)
5 Nov 2014
Poruka
1.261

Mozda najbolji film iz mog omiljenog zanra (vestern) iz tinejdzerskih dana.

Ennio Morricone razbija sa muzikom!

jjova

Član
Učlanjen(a)
28 Sep 2011
Poruka
2.273
Nego, kakvi su vam utisci sa serijom Černobilj? Po meni je dat akcenat na ljudske sudbine i prikrivanje svega toga. I što je neko komentarisao osećam se ozracen prilikom gledanja serije.

IMT577dv

Član
Učlanjen(a)
19 Nov 2012
Poruka
2.580
Odlicna serija, mada sto kaze radasin ne mogu oni bez zapadne propagande.
Licno volim HBO serije, narocito ove krace. Band of Brothers i dalje omiljena.

Зорге

Član
Učlanjen(a)
26 Mar 2019
Poruka
109
"Чернобиљ" ми је на чекању за гледање и од "виркања" у прву епизоду скапирао сам да ће бити контроверзи.

На "Јутјуб" "каналу неког лика из Русије, Гоблина, одгледао сам сецирање свих пет епизода које је направио заједно са Климом Жуковим, историчаром по образовању. Дотакли су се од баналности, до поприлично крупних фактографских грешака.

Овде је сецирање прве епизоде - https://www.youtube.com/watch?v=OrWqZr8iWqc

jevto

Član
Učlanjen(a)
5 Nov 2014
Poruka
1.261
"Opet on"- nemacka crna komedija,zasnovana na istoimenoj knjizi.Nisam bas previse odusevljen filmom,posebno mi je mlak glavni glumac,ali moze se pogledati u slobodno vreme i razmisliti o poenti knjige i filma.

Amater06

Član
Učlanjen(a)
21 Maj 2016
Poruka
250
Moja preporuka za one koji nisu gledali je
Mulholland Drive

Kad sam ja odgledao kao u fazonu sta ?gde? kad? ko?, al iskreno nisam detaljno pratio a moralo je...Kad sam procitao objasnjenje, moj komentar je bio kakva filmcina...

Vrh