Preporuči film


Odgledah ni blizu legendarnog prvog dela , ali ga ipak preporucujem
 
Poslednja izmena od urednika:
A ekipica je i ovde, pozdrav jedan. Posto sada malo vise imam vremena ja pre svega spijunske i romanse gledam. Preko neta nadjem top 10 procitam sadrzaj i onda tako bira.
Sada me interesujecspijunski gfecje radnja filma u istocnoj nemackoj. Gledao sam sada Tudje zivote a ranije onog agenta stazija sto je spasao porodicu jednu pa jevzvrsio da lupa pecate u posti i kada je pao zid napisao je knjigu po kojoj je film sniman. Ne znam kako se zove ali je dobar.
Ima lu preporuka.
 
Ono sto bih zamerio je za nijansu previse golotinje, malo prenapucano urban Beograd(Ipak nije bio kao Bruklin u 1920im) i sto je smena scena i prica koje su isprepletane malko prebrza.
 
Ma suviše se uživio, istorijiske činjnice govore drugačije, a nije ni Srbija bila baš takva , meni lično ovo liči da hoće da poveže 90 - te i sadašnje stanje sa onim vremenom
 
Meni sve nase serije deluju smesno.Probao par puta da gledam i ne ide. Ko neke amatere da gledam. Uopste ne ''verujem'' glumcima kad ih gledam.
 
@Zmaj od Noćaja tacno je da se delimicno razilazi s istorijskim cinjenicama, ali ko kaze da je duzan da ih prati? Pa citava jedna grana holivudske filmske industrije je zasnovana na stvaranju filmova koji izvrcu sliku istorije da bude onakva kakva odgovara ujka Semu! Setite se samo filma ,,Lov po Bosni''. Naravno, ne povezujem motive holivudske propagande sa Bjelogrlicevim, on se kako ti kazes samo malo uziveo, ali ne smeta. Serija izgleda kao da ima bogatu produkciju, drzi paznju i jedva se ceka sledeca epizoda.
 
Gledao sam vecerasnju epizodu i nisam odusevljen.
Suvise psihodelicno uradjeno i nasilnicki kao i u vecini "ozbiljnih" rts projekata...Bjela od lepih sela samo take uloge preferira.
 
Stigao do 10 epizode Punisher-a, retko dobra serija.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ја сам синоћ одгледао последњу епизоду.....серија је више него одлична...тотално другачија од досадашњих Марвелових серија и филмова...освежење право, иако се нашао на удару квази критичара....надам се да ће бити наставак следеће године...
 
Nazad
Vrh