Preporuči film

Ko nije gledao od prvog serijala nema šanse da pohvata sve samo gde ti nađe osmu epizodu kada je sa sedmom završena sezona 7?
 
Poslednja izmena:
Iskreno, ne sviđa mi se sto su ubrzavali stvari. Pokušali da stave sve u sedam epizoda i čini mi se da nije uspelo.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Previse su ubrzali ovu sezonu, mislim da je i njima vise dojadilo da snimaju posto je serija relativno zahtevna :osmeh: Realno neke od ranijih sezona su mogle po jednu epizodu manje da imaju, jer su u nekim trenucima previse razvukli neke epizode narocito u nekim bespotrebnim konverazcijama. verovatno im je sada teze jer nemaju Martinov gotovmaterijal. A na primer sve sto se isdesavalo u ovoj sezoni bi moglo bar jos 3-4 epizode da se snime da se lepo pojasne neke stvari. Ovako ima mnogo nejasnoca.
 
Priča ide da će 8 sezona imati 6 epizoda koje će trajati 80 do 90 minuta.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Noćni kralj ih je navukao samo tako da mu dovedu zmajeve kako bi ih uzeo za sebe i uspeo je u tome ubivši Viseriona.Nastavak tek 2019 kada smisle šta će dalje.
 
Ocekivao sam EPSKU bitku oko zida .

Jedni napadaju a drugi ga brane , bas je imalo materijala za sto sta videti .

Kad ono TRT , sorva se zid za 10-tak sec ko kula od stakla . . . . . . . . . . . . . . . jebo i zmaj da ih jebo



Svuda ima nasih ?
 
Ma da i to ga zmaj istopio kao da je od čokolade.Zbrzali su totalno.Trebali su malo razvući u bar još 2-3 epizode da može da se pohvata i razjasne neke stvari.
 
Pa s obzirom da je Robertova buna zasnovana na lazi da je Regar oteo I silovao Lijanu, bice tu materijala mozda da se snimi nesto oko bune I pre nje. Garant bi tu bilo radnje za 2-3 sezone, ako ne zbrzaju kao ovu 7 sezonu :osmeh:
 
Nazad
Vrh