Preporuči film

Wild Bill - Engleski film u predolimpisjkom radnickom Londonu
 
A Lonely Place to Die

Niskodudžetni film nezavisne britanske produkcije


Grupa od pet planinara u filmu penje se na škotsku planinu, na kojoj nalaze zakopanu srpsku devojčicu Anu. Ona je živa zahvaljujući maloj rupi kroz koju uzima vazduh. Pošto je izvade, devojčica je uplašena, dehidrirana i izgladnela. Pokušavajući da je odvedu na sigurno mesto, planinari shvataju da su upali u nemilosrdnu igru mačke i miša, jer ih proganjaju kidnaperi.

Triler u pravom smislu te reči, toliko dobar da im prosto nisu trebali poznati glumci.
 
Hravatski ratni film "Zivi i Mrtvi" moze i na YouTube ceo da se pogleda.
Molio bih nase clanove koji poznaju dobro Cesko-Slovacku Kinematografiju da mi preporuce neki njihov dobar film.
 
Češki

Kajinek - 2010 godina
Češka akcijska krimi triler drama redatelja i ko-scenarista Petra Jákla. Radnja filma je bazirana na životu stvarne osobe, najpoznatijeg
Češkog kriminalca Jiria Kajineka. Valja još izdvojiti da je film zaradio i par nominacija, te osvojio neke nagrade.

Muzi V Nadeji (2011)
Priča puna komičnih ljubavnih zgoda i nezgoda začinjenih erotskim nabojem na češki način.
Film pokazuje na jednostavan i komičan način ljubavne zgode i dešavanja iz svakodnevnog života ljudi.

Slab je izbor slovačkih filmova na Crnoj berzi, tako da ih nisam ni gledao.
 
Kajineka sam odgledao, odlican je, ovaj drugi nisam nasao sa prevodima, samo sam ga gledao povrsno, ali sam zato pogledao i sjajan film 'Nase selo malo'
 


Совјетска Русија 1924. године. Он, и сам син свештеника, доказује потпуну посвећеност Бољшевичкој партији убијајући свештеника кад сви други око њега то нису могли учинити. Следећа мисија – под лажним именом прећи совјетско-финску границу, убацити се у манастир међу руске избеглице, те, у погодном тренутку, ликвидирати генерала финске армије. Ова драматична прича о злочину и казни, занимљив је и искрен покушај да се направи играни филм који промовише духовне вредности и личне одговорности. У сваком случају, вреди га погледати.
 
"Olujna vrata" (Grozovue Vorota / Грозовые ворота). Ruski film (ratni), ima ga na YouTube u 4 dela. Moze i prevod da se ukljuci. Radnja se odvija tokom 90-tih godina na Kavkazu. NIje los film.
 
Zašto bi skidali.Imate na Filmovizija.com i Ifilmovi.com on line filmove skih žanrova.Samo pronađete koji hoćete i gledate.Morate imati instaliranu Javu da biste mogli da gledate filmove.
 
Nazad
Vrh