Preporuči film

Ko voli filmove poput 300,clash of titans,neka pogleda IMMORTALS.
 
Ko voli filmove poput 300,clash of titans,neka pogleda IMMORTALS.
Ja gledao "Imortals" u bioskopu! 3D. Stvarno sam se oduševio!
super.gif
 
Najbolje se pokazao sajt Topfilmovi.com međutim sada trenutno ne radi jer kako piše tamo zbog kršenja zakona o pirateriji.Dosta servera sa kojih se preuzimaju filmovi su obrisali filmove pa ih trenutno nema za gledanje.Na Extra caffe sajtu mogu da se gledaju ali negde na polovini filma stane i iskoči prozorčić sa obaveštenjem da je sesija istekla.Nekada pomogne restartovanje modema,nekada ne.
 
Većina tih sajtova ne radi zbog toga što su filmove preuzimali sa Megavideo.com a koji je opet u vlasništvu Megaupload.com koji je FBI zatvorio a vlasnici su u zatvoru. Download filmova sa raznih upload servisa je jako otežan u zadnje vrijeme jer je nekih 90% zatvoreno, jedini koji radi kako treba je Rapidshare.com koji je stacioniran u Švajcarskoj i kojem niko ne može ništa (FBI je pokušavao da dodje do njeg ali švajcarske vlasti ne dozvoljavaju nikakve intervencije na svojoj teritoriji, a tome treba dodati i činjenicu da je Rapidshare ogroman izvor prihoda za Švajcarsku zbog poreza tako da je jasno zašto štite zlatnu koku).

Jedini pouzdan izvor filmova su trenutno Rapidshare i torenti, posebno zbog masovnog prelaska sa tracker-skog načina rada P2P mreže na DHT mrežu ili tzv. "magnet" linkove koje je nemoguće blokirati ili im ući u trag. Magnet linkovi su jedini način za prenos podataka preko Interneta koji niko nikad neće moći da zaustavi iz prostor razloga što je to apsolutno decentralizovana mreža za prenos podataka izgradjena na fraktalnim principima (a o tome bar znam dosta jer sam radio na primjeni fraktalnih DHT mreža u svom magistarskom radu) u kojoj ne postoje serveri koje neko može da zatvori ili blokira. Dakle, ako nekoga zanima slobodno nek pita na pp i tamo ću detaljno objasniti kako se za skidanje filmova koristi P2P mreža, magnet linkovi i slično).
 
Preporucio bih svim clanovima da pogledaju film "Tezina lanaca"...jeste malo tesko doci do njega preko neta ali isplati se traziti ga...u filmu se govori o Srbiji tj.o raspadu Juge od kako je Tito umro pa do 2010 ima cak i poljoprivrede malo :osmeh:...inace film je radjen u dokumentarnom formatu i zasnovan je na istinitim dogadjajima i intervjuima...gde se opisuje kako su velike sile uticale ko se pita o svemu u ovoj nasoj drzavi...pozz :ppozdrav:
 
+1 za tezinu lanaca. mislim da svako iz sfrj treba da odgleda taj film!
nije tesko naci,ima bas dosta torenta
na you tube ima i "da se ne lazemo"

---------- Poruka napisana u 05:12 ---------- Prethodna poruka je at 04:58 ----------



---------- Poruka napisana u 05:13 ---------- Prethodna poruka je at 05:12 ----------

Da li neko zna gde bih mogao da nadjem Gospodar prstenova da gledam preko interneta?
mislim da moj matori ima sva tri dela na dvd, full verzije
cujemo se

---------- Poruka napisana u 05:14 ---------- Prethodna poruka je at 05:13 ----------

odlican film ;)
 
Ко воли романтиче филмове, искрено више волим акционе, а овај дефинитивно има моју препоруку и рађен је по истинитој причи. The VOW.
 
Nazad
Vrh