Prelazak na XenForo

oktopod

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
4 Nov 2010
Poruka
6.142
Ako su reklame velike povrsine, mrdnu se drugi i treci link (mozda nebitno, ali sam koncept sa 2 velike reklame je malo ruzan)

bobanmkd

Novajlija
Učlanjen(a)
3 Jan 2016
Poruka
27
I kod mene se danas prvi put pojavile ove velike reklame i stvarno izgleda ruzno, forum je jednostavno nepregledan, pravi uzas, na sve strane velike reklame , na vrhu, sa desne strane, izmedju naslova teme , izmedju poruke u neku temu,pravi horor.

Poslednja izmena:

oktopod

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
4 Nov 2010
Poruka
6.142
Ja razumem jer mora od neceg da se finansiramo, samo ove dve koje sam postavio jesu malo bzvz, mozda smo zatekli momenat dok se radi na tim promenama pa ce biti drugacije, vise sam napisao jer eto....tehnicki se razumem pa uvidjam :)
Verovatno je jedan isti uzrok velike reklame i rasturene tabele sa temama, negde se pokralo neka sintaksna greska, neki je tag uleteo u druge i slicno, nemam sad taj problem da bih inspectovao...

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
2.835
Ja se požalio na onu malu reklamu na vrhu a sad ih po celoj stranici...bolje da sam ćutao..:):):)..

oktopod

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
4 Nov 2010
Poruka
6.142
Upravo mi se desilo isto ovog momenta, dva velika oglasa i dve teme uvucene kako sam vec opisao

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
7.642
Da, ovo je bilo neplanirano, a izgleda da smo suzbili pojavu preteranog bombardovanja sa đubretom.

Ako još ima problema sa suludim pozicijama reklama napišite ovde.

oktopod

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
4 Nov 2010
Poruka
6.142
Za neke teme i dalje ne radi odlazak na poslednji neprocitan post, nekako mi je utisak da su to teme sa cirilicom u naslovu, evo primer rakija od sljive i link koji je trebao da vodi do poslednjeg neprocitanog, a otvori prvi post teme (razbucan da moze da se procita, a zatim i sam link):

https:// poljoinfo.com /threads /%D0%A0%D0%B0%D0%BA%D0%B8%D1%98%D0%B0-%D0%BE%D0%B4-%D1%88%D1%99%D0%B8%D0%B2%D0%B5.1002/

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
7.642
Ovo je lako moguće, samo je pitanje da li mi to možemo lako da rešimo. Pribeležio sam ovo pa kad stigne na red pregledaćemo.

Vrh