Prelazak na XenForo

Jasno je meni kako doći do "novih poruka", fora je da do toga dođem u jednom kliku, bez skrolovanja, bez otvaranja padajućih menija i sl. Kod "šta je novo" se prikazuju teme u kojima sam već pregledao šta je novo, sa "novim porukama" se prikazuju samo teme gde nisam pročitao poslednje postove...
 
Ako si prošao-šta je novo-sada bi klikom na praćenje i klikom na temu odmah došao gde treba.
 
Zorane, ne znam kako da Vam objasnim, ne zanima me praćenje, ne zanimaju me teme gde sam učestvovao, ne zanima me šta je novo, jedino što me zanima je da vidim spisak tema sa novim porukama od moje poslednje posete, i da do tog spiska dođem jednim klikom. Pa onda iz spiska tih tema ja otvaram ono što me interesuje, a to može da bude i neka potpuno novootvorena tema...
 
Poslednja izmena:
Evo da bude najjasnije moguće:

Jedna stranica foruma:



Forum pratim isključivo tako što otvaram "Nove poruke", tj. teme u kojima je pisano nakon mog poslednjeg gledanja te teme. U tom spisku tema otvaram samo one teme koje su mi interesante u datom trenutku. Neke teme iz tog spiska ću nekad otvoriti a nekad ne, npr. cena kukuruza, to pratim dok ne prodam moj kukuruz sa lagera, posle više ne. Zato me praćenje ne zanima...

Elem, do "Novih poruka" se dolazi jednim klikom ako ste na vrhu stranice:



Ukoliko siđete niže na stranicu nestaje to polje sa ekrana:



Ako ponovo hoćete "Nove poruke" morate ili skrolovati nazad na gore ili otvoriti padajući meni u "Šta je novo":



Moje pitanje je prosto, da li može to polje "Nove poruke" da se namesti da stoji i ovde:



Da izgleda otprilike ovako:



Eto, to je sve, ako može - super, ako ne može - opet dobro... :ppozdrav:
 
Veoma jasan predlog, vrlo je verovatno da će se moći dodati gore, ali je pitanje na koji način. Jer sada se to radi da bude prilagođeno i za mobilne i za desktop.

Sada mi koji koristimo desktop, vidimo gore mesta koliko voliš, međutim ako se nešto doda gore to može da uzjebe prikaz na mobilnima.
 
Nisam pratio na času ili se nešto menjalo.Ne mogu da uredim poruku.Primetio sam da sam nešto pogrešno napisao ali nemam dugme uredi.Činimi se da sam do danas mogao da izmenim poruku . :sta: Ili je rok za izmenu poruke jako kratak ,pošto sada vidim dugme "izmenite "

 
Sad ne znam kako je bilo, trenutno stoji na 120 minuta za uređenje ili brisanje poruke.
 
Prvo se klikne na avatar u gornjem desnom delu foruma, gde piše korisničko ime, pa kada se otvori dodatni panel klikne se na potpis

 
Kod mene je drukčije. Nema potpisa u padajućem izborniku.
Takodje . . .

poljo.jpg
 
Link ne radi a stvarno nema potpisa, mozda zato i ne radi link?

Meni je na tom mestu Preferences tj Opsta podesavanja i u njima nigde nema potpisa.
 
Trebalo bi da se posao odradi na ovom linku, vidi da li radi pa javi

I meni pise da nemam "permission", obicno to znaci da je fajl signature.php 0644 (ili manji) a trebalo bi da je schmodovan na 0755 (ili bar na 0666), pogledaj preko ftpzille ili sa cime se sluziz za administraciju preko ftp koja je "oznaka" (permission) i schmoduj ga na veca ovlastenja (0755). To se desava na pojedinim hostinzima pri uploaduvanju fajlova jer ne dozvoljavaju (defaultno) veca ovlastenja za .php fajlove. Ebiga ne znam da li sam dobro objasnio, takav problem sam imao na pojedinim hostingsima.

samo moja .2 centa
 
Poslednja izmena:
Ako je tako mozda moze da se promeni umask nekako (verujem da je nemoguce) ili prava nad parent direktorijumom pa mozda povuce.
 
Nazad
Vrh