Predstavite se!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima,ja sam Dragan. Poceo bih da se bavim tovom pilica, pa rakoh ovde ima korisnih informacija i strucnih ljudi koji mi mogu dati po neki savet.
 
Pozdrav svima.Zovem se Bojan , živim u Nišu a inače se amaterski bavim poljoprivredom.Izuzetno volim traktore i druge radne mašine.Forum je za svaku pohvalu i samo tako nastavite.:bravo:
 
Pozdrav svim članovima i administratoru Novilu(hvala na pomoći pri registraciji)
Ja sam Duško iz sela Brestača bavim se ratarstvom i stočarstvom :sjasi: imam svu potrebnu polj. mehanizaciju. ::traktor1::
Nadam se dobrom druženju i razmeni iskustava u poljoprivredi. :ppozdrav:
 
Pozdarv svima. Ja sam Milan, iz okoline Cacka. Bavim se poljoprivredom, stocarstvom, povrtarstvom, ratarstvom, vocarstvom ....
 
Pozdrav seniorima i juniorima ovog foruma, zovem se Edin i zivim u Gradaccu (BiH). Imam zelju da pocnem da se bavim golubarstvom (prevrtacima) pa bih zelio da se jave oni koji imaju iskustva s tim golubovima da svojim savjetima mi pomognu npr kako i cime da ih hranim, kako da razlikujem muzijaka i zenku, koliko se cesto legu, itd...
Zahvaljujem se unaprijed na svim korisnim savjetima
 
Dobar dan forumaši dugo sam u posmatranju ovog foruma ali nisam bio član. Moje ime je Bojan iz sela Maradik opštine Inđija bavim se ratarstvom i glavni deo tog posla je proizvodnja duvana.
 
Pozdrav svima na forumu poljoinfo ja sam Goran iz Cuprije bavim se masinstvom posedujem razne masine za obradu metala (strugove,glodalice,rendisaljku,peci za termicku obradu cementaciju,kaljenje,bruniranje. Vrsim usluznu delatnos obrade delova na masinama i proizvodnju delova za SVE POLJOPRIVREDNE GRADJEVINSKE I TERETNE MASINE. Zupcanike,lancanike,nazubljene osovine i vratila,spojnice biksni i da ne nabrajam.Samim ti saljim poruku svim forumasima koji imaju problem sa delovima koje nemogu naci da mi se obrate ja cu izaci u sustret, delove mogu slati brzom postom ako nismo blizu. Moj E_mail majstorg@gmail.com tel. 062-158-86-87
 
Zdravo svima ja sam Tomislav iz Aleksandrovca Zupskog i bavim se zivinarsrvom!

---------- Poruka napisana u 22:47 ---------- Prethodna poruka je at 22:32 ----------

 
Pozdrav svima, ja sam Petar, zivim u Banja Luci, i trenutno sam u fazi planiranja pocetka zivinarske proizvodnje, tovni pilci, koke nosilje, curke, samo jos cekam da se finansijska konstrukcija zatvori.
Na forumu sam prvenstveno zbog savjeta (za pocetnike), a kasnije se nadam i aktivnom ucescu sa svojim iskustvima.
Citamo se!!!
 
Zdravo svima,ja sam Rade iz okoline Krusevca,po zanimanju sam kamenorezac,poljoprivredom se bavim za sopstvene potrebe ali u planu mi je da se ozbiljno bavim kozarstvom.
 
Ja sam iz Beograda ne bavim se poljoprivredom ali sam ovde zbog ljubavi prema njoj (mozda cu se nekad baviti), trenutno planiram da kupim za pocetak neki manji traktor 533-539 koji ce mi stojati na selu radi malih usluga. Na sajt se registrujem zbog saveta i ucenja o svemu tome :osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh