Predsetvena priprema zemlje

Не требају нама ни Аустроугари ни Бугари,Хрвати,Турци,Шиптари ми смо сами себи довољни за свађу....тешко нама...
 
Poslednja izmena:
Gotovo, cekam vreme i sejem.
9usner.jpg

9th79c.jpg

2ahwtfr.jpg

2h2krut.jpg
 
Ovakav valjaki se sviđa neverevatno,video sam ga na jednoj teškoj drljači...pogodak za ove uslove..kako se ponaša u vlažnijem zemljištu?

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Сахарааа...[/QUOTE]samo jos cale da pristane na drljacu da kupis..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Смекшаће он, сам мало да се поврати од повреде...знадем га добро...прво неће ни да чује, па ондак каже могли би видети и на крају пазари било шта...
 
Смекшаће он, сам мало да се поврати од повреде...знадем га добро...прво неће ни да чује, па ондак каже могли би видети и на крају пазари било шта...
pa to tako uvek bude na kraju, samo mudro i planski odradis posao i ide u tvoju korist..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Смекшаће он, сам мало да се поврати од повреде...знадем га добро...прво неће ни да чује, па ондак каже могли би видети и на крају пазари било шта...
nikad nisam siguran jel imas 30+ ili manje od 18-?Kupi je sam i recimu da oladi! :ppozdrav:
 
pucas na visoko kolega.. da kazes posle sta ces prijatelju to je meckina narav..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Znam da nije u temi,izvinjavam se,isto mislimo...samo sam hteo našaliti se malo....
Elem, upravo sejem njivu koja je spremljena pre mesec dana i nedirana od tad,vlaga je na 5 cm..danas neki spremaju po ovom vetru pa ne bi bilo loše sutra proveriti na kojoj ue dubini vlaga zbog poredjenja,da li se isplati ranije spremati ili jeisti očin..eto matiću ako ti je usput ono što si juče spremao mogao si i ti videti...
 
Nazad
Vrh