Predsetvena priprema zemlje

Vadis vlaznu zemlju i gudve. Meni se ne dopada kako to radi sa podizacima tragova. Za kukuruze i soju je u redu, jer je i priprema dublja, a za repu, povrce nije dobro tako po meni. "A ti radi kako hoces":osmeh:
 
a mene zanima koliko gubi na snazi traktor kad se stave dupli tockovi? i steti li sta diferencijalu? posebno me zanima kod rusa 820 il 892 ako neko ima

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
I ja sam danas zavrsio pripremu,jbg nisam okinuo ni jednu sliku,uradilo se zapravo u pepeo,germinator je cudo,evo slika jedna sa raturanja vestaka
2cx6dv.jpg
 
Simke radis li mozda zemlje u Matericima pre kanala koji deli Radojevice i Matarice? Video sam tamo JD sa takodje Agromerkur setvospremacem...

Mi smo danas bacali Yara djubriva i razocaran sam. Zgrudvano i pokislo. Za cenu od 75din+pdv mora biti bolja roba.
 
Da , drljača je završila posao .Gde je kukuruz bio predusev ,radio je setvospremač .Drljača bi verovatno gušila.
 
kolege kiraj i grunt,kazete gde je bio kukuruz ste pripremali setvospremacem.zar on kod vas nevadi krljke tj zetvene ostatke koj ise nisu raspali...
 
Popadamo mi cika Aco i ovako :)

Pripremili sve za setvu do 15. 03. Za par dana setva kukuruza, posle toga setva soje. Ako ce biti potrebno total cemo koristiti posle setve.
 
Nazad
Vrh