Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
A kasika je nas srpski proizvod ili isto stize iz uvoza? Dobar je jer mu glavni cilindri imaju dupli efekat. Tako da mozes snjim i da kopas.
 
Pitam te jer sam naso jedan U zenevu koji je na prodaju , ali nema drzace. Pa zato ima malo povoljniju cenu. A ne znam da li se ti drzaci kod nas mogu napraviti, da ne bi promasio investiciju.
 
Gabricin nasao sam isti takav utovarivac kao sto ima tvoj burazer na rakovici,to je stari model "masey ferguson", iz 50-ih,60-ih , pa me interesuje koliko li vredi,coveku je stajao preko 30 godina, malo koriscen,i ako moze jos neka slika jer isto imam rakovicu65 pa da vidim kakve ste prepravke radili da bi se prikacio? Hvala unapred.
 
Ne razumem pitanje"koliko vredi" mislis li na pare ili koliko vredi da se ugradi na traktor. Na ovo drugo ja ti mogu odgovoriti. Utovarivac vredi isto koliko i traktor , mozda cak i malo vise. Sa utovarivacem ces olaksati sebi zivot. Pozdrav.
 
bfj02h.jpg
sfw09h.jpg


Prednja ili zadnja kasika. Neverovatno usluzna stvar. Ima mogucnost kipovalja. Ja se razmisljam da kupim jednu , naravno ako je nadjem za povoljnije pare. A jaka je , da moze snjim zemlja da se nosi i cak da se traktorom gura u zemlju.
 
Nazad
Vrh