Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
Koliko god misliš da se otvoriš...
Polovne od 1000 do 4000,nove od 2000 pa na dalje... Isto ko i za druge traktore...
 
Prosto moram da se umesam,ajde molim vas da mi neko posalje sliku rusa koji je pukao na pola zbog kasike.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Jel ima neko Ferocoop utovarivac za stajnjak ? Koje ulje ide u njega ? Precvikao sam slucajni jedni crevo i izaslo ulje za par litara. Kad sam pazario ovi mi rekose koje ulje ide ali sam zaboravio iskreno.
 
Nikola mozda neka sala izmedju vas ali x ljudi me je zvalo i pitalo dal ce im puci rus na pola od utovarivaca jer su tako culi.
Sta procitali su ovo Nikolino pa su se zabrinuli?! Mislim brate sestro :haha:
Iz Nikolinog posta se jasno vidi zajebancija u kontekstu "ako je traktor pucao na pola stavlja prednji utovarivac da bi ga dodatno ucvrstio svojim nosacima"
 
Dal su procitali Nikolin post ili neki drugi ne znam ali da dosta ljudi veruje da rusi pucaju od utovarivaca veruje,uglavnom sve su naravno rekla kazala price i niko nije video al znaju da pucaju.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Moze li mi neko reci ko ima na 577 utovarivac, koja je unutrasnja sirina utovarivaca ili sirinu haube na 577? Isto me zanima za zetora 7011.
 
Nazad
Vrh