Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
photo.php
 
To ne znam. Lepo je resena. Ako mozes postavi jos neku sliku od ovog clana. Inace nasao sam je na madjarskom forumu.
 
Ona se nije deformisala zbog ovih tegova napred vec je imala mnogo vece opterecenje. Debljina konstrukcije je u redu ali je trebao raditi od malo kvalitetnijeg celika.
 
Mislim da je ova konstrukcija problematicna zbog neusaglasenosti rada cilindra.Mislim da ovaj cilindar ima veci hod nego sarke konstrukcije tj kad je alat do zemlje ma sta bilo ovaj klip jos ima hod i prisilno potiskuje alat koji ne moze svaki put u zemlju i onda krivi konstrukciju.To je moje misljenje
 
Da li mogu dobiti dimenzije prednje hidraulike od traktora torpedo,pošto imam takav traktor htio bi napraviti si prednju hidrauliku,pa me interesiraju mjere.
Unaprijed hvala.
 
Poslednja izmena od urednika:
Поштовани чланови и гости форума, љубитељи ове теме.
Покренута је анкета на овим странама те ћу у неколико црта да је појасним.
Као неко коме је блиска и пољопривредна производња и машинство, тежња ми је
да у оквиру једног стручног рада на катедри за пољопривредно машинство ФТН-а Нови Сад
потпуно обрадим једну врсту предњег подизног механизма.
С обзиром да је у нашој земљи највећи број малих газдинстава који користе лаке тракторе
конструкција овог механизма ће бити усмерена ка том типу трактора.
Операције које би обављао су лакше (дрљање, шпартање, ваљање) и транспорт (терета, семена,
прикључне машине).
Циљ је да овај механизам буде једноставан, поуздан, сигуран, испитан и јефтин.
Да ли ће овај ППМ и као готов производ угледати светлост дана зависи и од потребе тржишта
за чију анализу служи ова анкета (гласање) те вас молим, уколико сматрате за корисно, да учествијете
у истој а за евентуална појашњења стојим на располагању.
 
Nazad
Vrh