Prašenje krmača

Odg: PRASENJE KRMACA

a jbg francuz bas mi krivo kad tako nesto cujem,bice drugi put bolje..
 
Odg: PRASENJE KRMACA

tako je Karalicu :ppozdrav: , bolje je da on nju u zdravlju pojede, nego da ona njemu jede zivce i dzigericu, kod mene to ide po kratkom postupku - mesa nikad ne moze da bude mnogo
 
Odg: PRASENJE KRMACA

dali je moguce da krmaca lazno trazi, tri puta je ponavljala , i sad cetvrti put kao da ponovo trazi ail ne stoji niti se crveni , dali je moguce da je suprasna veterinar kaze da postoji mogucnost da je lazno,jel neko od vas imao takav problem.(daj boze da je suprasna)
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Desavalo se da ljudi dovedu krmacu kod mojih nerastova, da postoje neke naznake da su u etrusu tj. da traze a kasnije se ispostavi da su bile suprasne.
Nocas mi se oprasila nazimica, meleskinja izmedju landrasa i pietrena. Na nju je ponovo pripusten pietren. Ima 12kom, devetoro belih i tri sarena ujednace velicine, ona ima dosta mleka. Sve u svemu jako sam zadovoljan. :ppozdrav:
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Zoran Kostović je napisao(la):
Desavalo se da ljudi dovedu krmacu kod mojih nerastova, da postoje neke naznake da su u etrusu tj. da traze a kasnije se ispostavi da su bile suprasne.
Nocas mi se oprasila nazimica, meleskinja izmedju landrasa i pietrena. Na nju je ponovo pripusten pietren. Ima 12kom, devetoro belih i pet sarenih, ujednace velicine, ona ima dosta mleka. Sve u svemu jako sam zadovoljan. :ppozdrav:
More mani se ti snajke i idi izbroj ponovo. Izgleda da 2 +2 nisu uvek cetiri? :D
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Ma siguran sam koliko ih ima jer sam tamo proveo citavu noc. Morao sam da ih malo pripazim jer se nije prasila u ukljestivacu (nije bilo mesta). ::000:: :ppozdrav:
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Onda ima 12 prasadi. Devetoro belih i 3 sarena a snajka je brojana ( :haha:) dva puta . Tako da ih ima ukupno 14 kom. sa sve snajkom :cool:
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Vidi se da nisam spavao citavu noc, sada sam ispravio da se ne brukam. Hvala ljudi...
Snajku nisam nisam racunao. :haha: :ppozdrav:
Pokusavam da ubacim slike ali mi nesto ne ide (kao i matematika) :cao:
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Evo slike :)

To je ta porodilja zbog koje nisam spavao nocas . . .

2rpxop5.jpg
 
Nazad
Vrh