Prašenje krmača

Odg: PRASENJE KRMACA

Hvala Zoki. Najverovatnije sarena dolazi kod mene,sutra nesto da razmerim za nove bokseve,fali mi mesta ::namigivanje::,pa te zovem.Danas nisam nista uradio.
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Ovo je samo ispalo tako,oni stizu otp.pocetkom i sredinom decembra,ali cu ih ostaviti duze,valjda ce biti bolja cena.
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Mlogo krivina u Morave nece da moze... Nego kakvu sam ja muku imao ljudi,nazimica oprasi 10,i nece da ih primi,za 3 dana popila mi 3 litre rakije,i 5-6 piva,neverovatno dok je pod dejstvom alkohola-koma,prasad sisaju i sve ok,kako se otrezni tako da ih pojede,kao ker macku kad uhvati,ja sve u nadi ajd,kad prodju bolovi i smiri se bice ok,kad medjutim..3 dana sam njakao dan i noc, dok nije sve poubijala,zamislite,znaci uopste nema majcinski instikt,lepa joksirka,sa farme,uglednog imena,16 pari sisa,oprasila se i ocistila za sat i po vremena,neverovatno,nisam stigao oksitocin dati . . . I naravno sada tj kad dodjem sa broda radice piker..
 
Odg: PRASENJE KRMACA

galic je napisao(la):
Mlogo krivina u Morave nece da moze... Nego kakvu sam ja muku imao ljudi,nazimica oprasi 10,i nece da ih primi,za 3 dana popila mi 3 litre rakije,i 5-6 piva,neverovatno dok je pod dejstvom alkohola-koma,prasad sisaju i sve ok,kako se otrezni tako da ih pojede,kao ker macku kad uhvati,ja sve u nadi ajd,kad prodju bolovi i smiri se bice ok,kad medjutim..3 dana sam njakao dan i noc, dok nije sve poubijala,zamislite,znaci uopste nema majcinski instikt,lepa joksirka,sa farme,uglednog imena,16 pari sisa,oprasila se i ocistila za sat i po vremena,neverovatno,nisam stigao oksitocin dati . . . I naravno sada tj kad dodjem sa broda radice piker..
Jel ti je u ukljestenju ili slobodna?
Meni se pre jedno 6 meseci jedna u slobonom boksu oprasi preko noci, uvece nije imala mleko, ujutro nadjem prasad po coskovima sva poklana :sta:.
Ista se ta oprasila pre nedelju dana (8 kom) i isti slucaj sa prvim prasetom, prebacim u boks, mirna kao buba, e ajd sad ko ce znati sta je u pitanju...
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Kazu kad se tesko oprasi da hoce da presalta u mozgu.Valjda od bolova.Ja sam imao taj slucaj,oprasila 12 ,kao limenke od piva,hoce da pojede i ram i nas i prasad. Prinosili prasad na podoj,ona skace ko Dragutin Topic.Pokusali na cuclu,al nista,svi omanuli.Al omanula i ona sa njima.Sad joj se rodjena sestra 2. put oprasila,van rama oba puta,eksta cuva prasad,totalo razlicite.
 
Odg: PRASENJE KRMACA

oprasila mi se krmaca cini mi se 10, sinoc kad sam usao vidim oprasila 1, bacim balu slame i odoh da spavam, kad sad vidim krmaca lezi, a prasad na sisi svi - samo sto su svi sareni ne mogu lako da se izbroje :ppozdrav: :cao:
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Isti slučaj sam i ja imao, ali najače je to što je prvi put kad se prasila bilo sve ok, u kasnijim je prašenjima bila luda,sam Bog zna zašto,ali eto uz sav "sentiment",takvih se treba odmah riješiti,(sada to znam)mene je zaj...trebala je o.g.u prerađevine. ali ljetos mi je u prašenju uginula 350kg najmanje je imala(mislio sam, ovaj put će biti sve u redu), u biti bila je samo prvoklasna na izgled i ništa više, moja ti je preporuka riješi je se odmah...





galic je napisao(la):
Mlogo krivina u Morave nece da moze... Nego kakvu sam ja muku imao ljudi,nazimica oprasi 10,i nece da ih primi,za 3 dana popila mi 3 litre rakije,i 5-6 piva,neverovatno dok je pod dejstvom alkohola-koma,prasad sisaju i sve ok,kako se otrezni tako da ih pojede,kao ker macku kad uhvati,ja sve u nadi ajd,kad prodju bolovi i smiri se bice ok,kad medjutim..3 dana sam njakao dan i noc, dok nije sve poubijala,zamislite,znaci uopste nema majcinski instikt,lepa joksirka,sa farme,uglednog imena,16 pari sisa,oprasila se i ocistila za sat i po vremena,neverovatno,nisam stigao oksitocin dati . . . I naravno sada tj kad dodjem sa broda radice piker..
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Ma naravno cim stignem kuci snajka ce da dobije noz,ja ne drzim van ukljestenja,da iskacem i begam po svinjcu ne pada mi na pamet,kazem desava mi se da nece da primi prasad,ali to traje nekoliko sati dok se ne isprasí i to je to,posle bude sve ok..a ovo cudo ce dobiti noz,
Jos nesto ko ima 1-2,ne zna sta su muke,ja od '05 drzim krmace(oko 15 kom) i mogu vam reci da sam svakakvih sr...a imao. Kad se samo setim...
 
Nazad
Vrh