Prašenje krmača

Odg: PRASENJE KRMACA

neka je sa srecom i neka su gazdi korisni :ppozdrav:
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Dragan18 je napisao(la):
141temg.jpg


karalic samo za tebe :D :ppozdrav: :cool:

Svaka cast!

Dragane da li radis VO ili pripustas prirodnim putem i koja ti je rasa?'
Srdacan pozdrav!! :ppozdrav:
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Nazimica se prekljuce oprasila, 10kom.
nn5sgp.jpg

Post je spojen: [time]1281566197[/time]
_________________________________________________
ova pre desetak dana
2ccs1e0.jpg
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Fontana je napisao(la):
Svaka cast!

Dragane da li radis VO ili pripustas prirodnim putem i koja ti je rasa?'
Srdacan pozdrav!! :ppozdrav:
Hvala.
rasa je Veliki Jorksir i landras , pripusta se prirodnim putem a nerast je jorksir ili pijetren. (ovoga puta jorksir) :ppozdrav:
 
Odg: PRASENJE KRMACA

pozdrav-
evo da se požalim... prošli tjedan sam doživio fijasko....krmače su mi se dobro oprasile ali nakon 4 dana (ovaj vikend) pomor prasadi iako su cijepljeni(dobili su i željezo i vitamine) proljev ih je dokrajčio iako su dobili i protiv proljeva cjepivo,krmače jedu što su i jele,nije im mijenjana hrana,pojma nemam kako im pomoći, od dvije je uginulo 10 kom,tako da sam lud,lud 100 na sat.Mislim da krmače nemaju upalu vimena,osim što vidim da imaju izražene simptome tjeranja,jeli to uzrok možda??
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Neznam uzrok, ali znam da ugljen pomaže malim praščićima. To im mi dajemo kad imaju proljev. Ugljen se usitni i staviš malima gdje jedu ili gdje im je žarulja. Netreba im puno dati. A krmača se tjera, to i kod nas zna biti da se tjera dok ima mlade.
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Povadio pregradu između dva legla ,na dojenje svaka se vrati majci
2gsr91z.jpg
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Baš tako!Zeleni i crveni.Mada ima i bezobraznih,čim se nasisaju kod svoje ,trk kod druge.
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Slabo se vidi zelena, a i nisu u levom leglu svi crveni ali sad sam ukapirao da je to , to :D
A kakva je reakcija krmace kad dodje drugo prase na dojku? :ppozdrav:
 
Odg: PRASENJE KRMACA

E moj Komsija..Vidis li Ti gde su oni (Backa) otisli ispred nas (Sumadija) u stocarstvu? ::svaka cast::

Milina mi je sa takvim ljudima i pricati (ima se sta i nauciti) Steta sto smo zastupleni u tako malom broju na forumu, mogli bi dosta da naucimo i da to iskoristimo sa nasim potencijalima, a sve u cilju bo;jeg razvitka naseg regiona..

:cao: :cao: :cao:
 
Nazad
Vrh