Prašenje krmača

Odg: PRASENJE KRMACA

Nije lose, nedostatke ces uociti kasnije i resavaj ih u hodu. Nek je sa srecom! :ppozdrav:
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Ovako na prvi pogled čini se malo uzanim i zbog toga pošto ti je maltene pregrada puna (rešetka) postoji šansa da će prasići teže da dohvate gornji red sisa ostalo solidnno ,nek je sa srećom
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Odlicno je! :D I , ne bi bilo lose da postavis jos jednu poprecnu vezu(letvu) jer koliko vidim uvezane su, tako da nije lose da imas jos jednu , ako se jedna slucajno odveze, ili trenjem presece konopac. :cao:
 
Odg: PRASENJE KRMACA

konopac nema sanse da se presece jer je dobro uvezan , na ovu zadnju stafnu sam zavezao krpu pa preko nje musemu od starog stolnjaka da se ne izulja krmaca. Ispod nje su tri daske dvocolke koje pritiskaju ceo kavez tj. ona ih pritiska svojom tezinom pa nemoze da se prevrne.
 
Odg: PRASENJE KRMACA

29erbpk.jpg


evo kako obecah tako i ispunih slika prasica s(sto bi rekao moj istomisljenik -pronaci ce se)
Post je spojen: [time]1281294732[/time]
_________________________________________________
sutra se prasi jos jedna 90 %
 
Odg: PRASENJE KRMACA

oprasila mi se jos jedna krmaca, 15 komada zivih i zdravih. nadam se da ce ostati svi. :sreca: :sreca: :sreca:

bice slika za sat ,dva cim ubacim u komp. :ppozdrav:
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Po broju ih ima 15, ali sta ti radi ova zica ili kanap armatura ispod buta nije senka.
 
Nazad
Vrh