Potreban savet: KAKO SRCE PAORA OSVOJITI

Ljudi ako ovako nastavimo mladi ce ici samo na sladoled,nece do maticara.Pa nije sve tako crno.Ima brak i lepsih strana.E stade mi mozak ne mogu da se setim koje su.Sala mala ja moju volim i cekamo bebu.Sad svi znaju sta smo radili.Sad ne sme sladoled zbog bebe,te moram da je slusam.A ZAKERAAA.
 
@Zoran0230
Ma kratko Zoki, pocela je da govori ne punim glasom ali govori samo se ja pravim sada da sam naprasno ogluveo. Joj da je vidis, hoce nesto da kaze a ne moze, pa onda da iskoci iz koze od besa. Pojesce moja jedina jos jedan veliki sladoled samo da se malo zaboravi. Jos jednom ponavljam: Hvala urednicima za ovaj forum, inace bi stvarno morao sa rodjenom zenom da razgovaram.:ppozdrav:
 
Znači ja moju da vodim 2 dana zaredom da budem siguran.Duki,recepat bole glava.E,samo ovo ne važi za ove mlađe.
 
@Zoran0230
Ma kratko Zoki, pocela je da govori ne punim glasom ali govori samo se ja pravim sada da sam naprasno ogluveo. Joj da je vidis, hoce nesto da kaze a ne moze, pa onda da iskoci iz koze od besa. Pojesce moja jedina jos jedan veliki sladoled samo da se malo zaboravi. Jos jednom ponavljam: Hvala urednicima za ovaj forum, inace bi stvarno morao sa rodjenom zenom da razgovaram.:ppozdrav:

Ovih dana dolazim do tebe i otstampacu sve sto si napisao dosad za zenu ima da me castia, a tebe malo da propusti kroz sake.:haha:
 
Nemate vi pojma, to je taktika da ga zena otera da ga ne gleda ceo dan pa onda mozemo na pecanje. Jos ste mladi kad budete u nasim godinama kasce vam se samo. :bravo:
 
Eh moje kolege zutokljunci sa zenama morate da imate taktiku.Zene su opasne kad krenu u potragu za muzem.
 
Aha,taktika ako Dule izvuče deblji kraj,onda moraš sam na pecanje.Ja sam 10-ak godina mlađi i učim od starijih,
 
Znate onaj fazon kad su dvojica bili na pecanju?Jedan vadi,a komsija kao u bunaru.Pita ga ovaj drugi u cemu je caka.Pa kaze meni kad stoji na levoj strani bacam u levo i vadim.Kad stoji u desnoj bacam desno i vadim.Pa meni stoji pravo kaze tip.Pa sta ces onda na pecanju?
 
@SAMA
Druze jel znas zasto je Kain ubio Avelja?
@Zoran0230
Zoki ne moras da je vodis dva dana na sladoled, nego prvi dan na neko hladno gazirano pice a drugi dan na veci sladoled. Nece biti sumnjivo, a garant 4-5 dana bez moci govora. Onako dva dana zaredom na sladoled bilo bi providno pa moze da ukapira i onda si obrao bostan.:ppozdrav:
 
@SAMA
Ma sve je to OK, nego ovaj mi peto nesto sumnjiv. Ovamo fol da idemo na pecanje a ko zna sta se u toj njegovoj pernatoj glavi kuva.
 
Drustvo moramo pod hitno da se organizujemo. Kada se zenski svet udruzi naj....i smo. Moracemo da osnujemo "Sigurnu kucu za muskarce". Ova moja izgleda provalila ono sa sladoledom, nece iz moje ruke nista da uzme. Za svaki slucaj poceo sam da nosim po kuci zastitnu gumu za zube.::namigivanje::
 
Drustvo moramo pod hitno da se organizujemo. Kada se zenski svet udruzi naj....i smo. Moracemo da osnujemo "Sigurnu kucu za muskarce". Ova moja izgleda provalila ono sa sladoledom, nece iz moje ruke nista da uzme. Za svaki slucaj poceo sam da nosim po kuci zastitnu gumu za zube.::namigivanje::

:haha: Ni ja nisam pristala juce da idem sa muzem na sladoled, znam da je citao temu... :haha::haha::haha:
 
Nazad
Vrh