Potreban savet: KAKO SRCE PAORA OSVOJITI

danas je D dan,dipl.seljanka izgleda ovako
4viq1i.jpg
kuva kao sto je na slikama vidjeno, nemas miraz nikakav, Cecu slusa sad i dal` treba i rec vise ?::namigivanje::
 
:haha::haha::haha: pa ja stvarno ne mogu vise. hvala Vama Dusko 58 al` to je , sto je::namigivanje:: dipl.seljanka ima 182 cm u visinu bez stikli, visak ima i u prednjem i u zadnjem trapu, para za miraz nema,zna da kuva, zna da voli, uz nju komplet Gedora ide i sta cu ja vise , na ovu krizu?:cvetic: Nek Poljoinfo kumuje kad mi kuma Toshibe nema,:ppozdrav:
 
Član Datum pristupanjaOct 2010LokacijaNovi Sad/Novi Knezevac/Banatsko Arandjelovo/Siget
gde se nalazi taj siget?
 
:osmeh:
:haha::haha::haha: pa ja stvarno ne mogu vise. hvala Vama Dusko 58 al` to je , sto je::namigivanje:: dipl.seljanka ima 182 cm u visinu bez stikli, visak ima i u prednjem i u zadnjem trapu, para za miraz nema,zna da kuva, zna da voli, uz nju komplet Gedora ide i sta cu ja vise , na ovu krizu?:cvetic: Nek Poljoinfo kumuje kad mi kuma Toshibe nema,:ppozdrav:

Ljubav ce doci kad se najmanje budes nadala,kad je ne budes ocekivala.Nema mesta ravnodusnosti,udri brigu na veselje.:osmeh::ppozdrav::veseljak::
 
Lepo ti ja rekoh ovih dana, da se preseliš kod nas na Moravu, možda i nas jednom krene. A u našem selu se kaže, da čovek nije čovek ako nema bar "stodžu kila", što naravno ne kažem za tebe, ali je sigurno lepo videti devojku takvih "performansi", u najboljem smislu te reči !
 
Poslednja izmena:
Dobar dan iako je za mene jos jutro. Ja mislio samo mi stariji ranimo, kada ono prijatno iznenadjenje.:ppozdrav:
 
Zena mora da je kao Magnum: grudi 3-ka,golf 5-ica i da je osvojila 7-icu na loto-u.To je dobitna kombinacija.
 
Nazad
Vrh