Ponovo o GMO

Odg: Dekalb hibridi kukuruza (monsanto)

Ova tema sve više postaje rekla-kazala.

Ubrzo sledi čišćenje... Samo da prođe film na Prvoj.
 
Ma sada nema razlike izmedju GMO i obicnog, oba su zuta a razlika ce se videti tek za 10-15 godina a mozda i pre ako tehnologija uznapreduje i ako to dozivimo uz koriscenje GMO. :zli:
 
Odg: Dekalb hibridi kukuruza (monsanto)

Stvarno mi nije jasno da je pojedincima vaznija saka para od buducnosti potomstva ::lose::
 
Odg: Dekalb hibridi kukuruza (monsanto)

Pre ili kasnije sve kulture će biti GMO.Za par godina biće dozvoljeno njihovo sejanje širom Evrope pa i ovde.
Dekalb sam sejao prošle godine i ove ću sigurno. :D
 
Odg: Dekalb hibridi kukuruza (monsanto)

diklofen je napisao(la):
Pre ili kasnije sve kulture će biti GMO.Za par godina biće dozvoljeno njihovo sejanje širom Evrope pa i ovde.
Dekalb sam sejao prošle godine i ove ću sigurno. :D


Neznam sta je tu COOL ?

Strasno da ljudi koji imaju internet i sve mogucnosti da pogledaju sta se dogadja u svetu tako nesto napisu . ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Odg: Dekalb hibridi kukuruza (monsanto)

Kad sutra,daleko bilo,budes trazio razloge zbog bolesti,seti se sta si radio. :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:
Mada,kakav ti je nick,izgleda da tebe to vec stize.
 
Odg: Dekalb hibridi kukuruza (monsanto)

ljudi,jedan samo jedan dokument sa pecatom i potpisom da je to gmo a ne gomilu novinara koji stvaraju senzacije da bi se neko primio.Jesmo mi banana republika ali opet neke stvari se i kod nas postuju zakon je jasan nema prometa gmo semena.Napadajte uvoz mesa hranjenog sa gmo uvoz mleka takodje sa gmo..... seme jos uvek nije .Ista prica je bila kada je ulazio i Pioner samo je internet bio malo nedostupniji napajenoj rulji.
I molio bi moderatore da zastite ovu temu od upada ,ipak je ovde rec samo o semenu kukuruza
 
Odg: Dekalb hibridi kukuruza (monsanto)

A kako objasnjavas onda sto pojedine vrste paradajza nemozes sam da razmnozavas,jer nemaju seme :sta:
 
Odg: Dekalb hibridi kukuruza (monsanto)

znaci i lubenica bez kostica je gmo i neoprasen jalov klip kukuruza je gmo...
 
Odg: Dekalb hibridi kukuruza (monsanto)

Znaš li ti Nikola šta jedeš?
Misliš li da u toj hrani ništa nije GMO?I ti imaš internet pa se malo raspitaj oko komponenti koje se uvoze.Koliko se uvozi sojinih prerađevina i to iz zemalja gde se radi GMO.To jedu naše svinje i mi posle jedemo njih.I jesmo li zbog toga naopaka nacija kakva nažalost jesmo.
Dozovite se bre malo i sklonite se iz teme o određenoj sorti kukuruza.Ako hoćete Vi ga sejte ,a ako ne ostavite nas ostale da radimo.
 
diklofen je napisao(la):
Znaš li ti Nikola šta jedeš?
Misliš li da u toj hrani ništa nije GMO?I ti imaš internet pa se malo raspitaj oko komponenti koje se uvoze.Koliko se uvozi sojinih prerađevina i to iz zemalja gde se radi GMO.To jedu naše svinje i mi posle jedemo njih.I jesmo li zbog toga naopaka nacija kakva nažalost jesmo.
Dozovite se bre malo i sklonite se iz teme o određenoj sorti kukuruza.Ako hoćete Vi ga sejte ,a ako ne ostavite nas ostale da radimo.


Ti si se predao i to je to ?
Nema veze sta jedem , nema veze sta sejem , nema veze nista ................................ja nemogu nista da promenim i bice tako kako drugi hoce ?
Necu da se bunim dok ne dodju da mi uzmu kucu a i onda se necu buniti uzecu kanap i obesicu se.

Pozdrav
 
Odg: Dekalb hibridi kukuruza (monsanto)

MONSANTO jeste GM i nije hibrid kao sto se tvrdi to pokusavamao da objasnimo.

sh3l.jpg


pozdrav
 
Nazad
Vrh