Poljoprivredni sajam Novi Sad 2016

Mi smo danas sreli kolegu paorpaor,galicije83,Manjevic,Pavel64,Mačvanin 82 i danger :ppozdrav:
Al mi je nešto iskrslo,pa već oko pola2 smo krenuli sa sajma
 
Poslednja izmena:
I ja sam sutra na sajmu. Krecemo u 5 izjutra. Valjda cu se snaci, do sada sam uvek isao autobusom, ovog puta idemo kolima.
 
Trebalo je da se obnovi sastanak, ali ja sam se bas zadrzao, a eto vidim sad da je i kolega Mindjusar morao pre vremena.
 
Bio u subotu prvi dan nije bila guzva ko sto sam mislio da ce da bude pljusak me zateko na standu agropanonke sve u svemu srednje zadovoljan.
 
I ja dolazim sutra ispalo je nesto organizovano neplanirano.
ako vidite nekog bradonju od 2 metra i 120kg javite se ja slabo koga poznajem licno
 
Kad si ti zadnji put oprao noge.......gde si ti mene danas video tako ti mlijeka u prahu
Picture%20006_2.jpg


...evo ga dokaz :haha:
 
Mi krecemo sutra oko pola 8..verovatno stizemo svi u isto vreme...ajde neka organizacija da se nadjemo svi na isto mesto u isto vreme...neki predlog?

Послато са Tab2A7-10F
 
Ovo za Agriju je diklofen potpuno u pravu raspitujem se za sejalicu direkta a oni odmah pozovite coveka iz Budisave on ce vam sve objasniti! Ubuduce nek te ti plate za vreme sajma da pricas o sejalici bilo bi posteno da odrzis mali brifing samo za forumase!!:ppozdrav:
 
Bio sam na NS sajmu
Po prvi put u ISTORIJI ispred Novosadskog sajma poljoprivrede promoterke su delile dzointe sa indijskom konopljom terajuci poljoprivrednike da popuse svi po jedan objasnjavajuci da je to buducnost srpske poljoprivrede. Kao i ostali poljoprivrednici,tako sam i ja morao popusiti. Nakon toga iznad mene se razvedri nebo,pojavi Sunce koje je przilo citav dan sve do zalaska. Na blagajni izvadih 500 dinara da kupim ulaznicu ali mi ljubazno rekose da je ove godine ulaz besplatan jer drzava na taj nacin simbolicno zeli pomoci poljoprivrednike zbog svih nedaca koje su ih ovog proleca zatekle kao sto su mrazevi,snegovi,poplave i silne padavine. Odlucih se zato sa tih 500 dinara pocastiti pa krenuh u halu 4 da kupim sebi pivo ali mi ni tamo ne dadose da platim nego mi pivara BIP ponudi da sisam koliko zelim. Posto popih par komada resio sam nesto i pojesti i bas dok sam trazio gde da kupim pljeskavicu,naidjoh na MITROS-ov stand! Jedva se progurah do njihovog standa od stranih menadzera silno zainteresovanih za njihove proizvode. Tamo mi besplatno ponudise kobasicu ali sam ih kulturno odbio. Par koraka dalje naidjoh na veliku grupu odusevljenih ljudi kako aplaudiraju. Na bini je bio novi ministar poljoprivrede Zoran Babic. Otvorivsi poljoprivredni sajam ministar se najpre izvinio svim poljoprivrednicima zbog jedne greske tehnicke prirode koja se potkrala u sluzbenom glasniku. Radi se naime o visini subvencija koje umesto 4 000 kako pise zapravo iznose 40 000 dinara po hektaru. Kad sam cuo tu vest odmah sam potrazio neki traktor za kupiti. Razmisljao sam koji su najbolji traktori na svetu. Da li IMT ili IMR? IMT je izbacio modele sa powershift menjacima i klimom a rakovica sa prednjom hidraulikom. Iskren da budem nisam se mogao odluciti i taman da se odlucim naidje jos jedna promoterka sa dzointom. Od tada sam na sajmu samo gledao ZMAJEVE masine medju kojima je najvecu paznju privukao zmaj 192 sa preklapajucim hederom od 10 metara. Bilo je tu jos mnogo noviteta koje ne zelim otkrivati. Uostalom sajam za to i sluzi da se prikaze nesto novo,bolje i savremenije...
 
Juče je izgleda bio rezervisan dan za nas sa juga i iz unutrašnjosti. Bilo je toliko autobusa sa organizovanim prevozom iz raznih gradova da se kolona formirala još ispred Beograda.
A samo da javim Saletu da mu je neki dečko pobio rekord izvozao je onu prikolicu za 1.30 i kusur sekundi nisam zapamtio baš. Znam da ima 16 godina i da je iz Subotice čini mi se. Ja nisam hteo da se brukam:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh