Poljoprivredni sajam Novi Sad 2016

R

rad78

Guest
Danas bio najduže se zadržo kod Kioti traktora što zbog njih, što zbog Banaćana sa kojim sam pričao i koji me je do suza nasmejao, pozdravljam ga ako prati ovaj forum.

Same

Član
Učlanjen(a)
6 Jun 2009
Poruka
799
....... i prosli jeftinije.
66.5 evropljana (3.5kg jagnjetine, salata, hljeb, pice za nas sedam).
Zaboravio sam jos nesto da kazem, ovaj jedan kolega sto je isao s nama ( On vozi kamion po Evropi) i kaze pricao njemu neki lik kako je isao sa kamionom u polje lubenica i kako ima neka VAKUMSKA MASINA za branje lubenica i ubacuje ih odmah u kamion, i mi njega prozvali vakum i sprdamo se s njim.. Kaze drugi kolega i otac mi kaze idemo na sajam samo da trazimo tu vakumsku masinu i da pitamo ima li.. I gdje god oni ugledaju nesto za voce i povrce oni odamh pitaju, oni ozbiljni a kolega i ja umrijeti od smijeha, i tako oni pitaju.. Kad pitaju oni opet a pored njih neki covjek, kaze ima masina, ali nije vakumska. Mozete je i vi sebi napraviti, a ovi odmah kako.. Kad ce covjek, pa lako, samo to sto napravite morate hraniti, oblaciti, skolovati, jednostavno napravite dijete i eto ko ce da vam bere lubenice kad poraste...

nikola ilic

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2010
Poruka
5.443
To mu dodje kao neki ogroman Vep-aparat:haha:
Mi obicno ruknemo po pljeku da izdrzimo alkohol,posto ih znamo dosta a svi nude nesto,pa posle svratimo u povratku u Sidro u Besku na klopu uz tamburase.

Kićo

Član
Učlanjen(a)
7 Feb 2012
Poruka
193
Bio juče (subota). Sve super nema čega nema, nakupovali nekih sitnica i dobro naparili oči. Mislim da je mehanizaciji malo nabrijana cijena zbog povrata koji još traju u Srbiji.
Za klopu i uslugu nemam šta reći osim da smo promašili restoran znači nikad više... Oderali su nas pošteno, 3 mješana mesa, 3 šopske salate, 6 piva Jelen i 2 kole ceh 9400din. 80e! Nek mu na čast moje novce više neće viditi. Neću pominjati koji je restoran ali što je previše previše je.

jjova

Član
Učlanjen(a)
28 Sep 2011
Poruka
2.318
Au, sale, kako nisam znao da se takmicis - mogli smo na piće posle. Cene su jake, nema šta. Flasica vode 200 dinara. Kao u pustinji.

mcbaycow

Član
Učlanjen(a)
24 Jan 2011
Poruka
1.015
Bio juče (subota). Sve super nema čega nema, nakupovali nekih sitnica i dobro naparili oči. Mislim da je mehanizaciji malo nabrijana cijena zbog povrata koji još traju u Srbiji.
Za klopu i uslugu nemam šta reći osim da smo promašili restoran znači nikad više... Oderali su nas pošteno, 3 mješana mesa, 3 šopske salate, 6 piva Jelen i 2 kole ceh 9400din. 80e! Nek mu na čast moje novce više neće viditi. Neću pominjati koji je restoran ali što je previše previše je.
Stvarno deru, bezobrazno, ali i zakup mesta im nije ispod 15.000e sigurno!

Vrh