Poljoprivredni sajam Novi Sad 2016

Bili, videli, smrzli se. Naroda malo, standovi skromni. Jest da nisam bio prosle godine, al cini mi se svako lane bolje.
 
Bas je bilo guzve da se nije moglo proci. Bar na pojedinim mestima. Cak sam i sreo jednog forumasa. Ima zanimljivih stvari a najjaci utisak su na mene ostavili ovnovi. Zaista impresivno.
 
Majke im ga lopovske i drzavi. Juce gledam travuljinu na Bulevaru Evrope kosi neki 539 koliko moze brzo zaleti pa ga ukopa,tu negde je isao i Ursus tipa 355 neki matori...reko otkud Zelenilo ima takve traktore,nikad njih nisam vidjao da kose...kad danas imam sta i da vidim u prolazu,resili ljudi na zelenoj povrsini naplacuju parking. Ovo je samo jedan mali deo tog "parkinga".
123a25l.jpg


- - - - - - - - - -

mw4msw.jpg

Da,kao sto neko rece nije bilo guzve.
Poceo sajam da lici na crnogorsko primorje.
 
Ma nisu to guzve kao sto su nekad bile. Nemojte zaboraviti samo koliko je sad manje hala sa izlagacima pa je narod skonentrisan na manjem prostoru. Ja sam usao odmah posle devet pa na salterima jos nije bila velika guzva, ali vec tada su prodavacice karata pravile guzvu trazeci da ko hoce jednu kartu za celu porodicu mora da ih dovede do saltera. Inace danas je bio porodican dan na sajmu pa je porodicna karta kostala 500din. I jedna komicna scena. Jedan zamolio coveka koga ne poznaje da mu poajmi zenu da bi se on i sin prosvercovali za 500din. J.bi ga usparali za pljeske.
 
NA baš sam tu parkirao auto. Malo grbavo ali nije loše.
Sajam kao sajam, gužva za onog ko nije bio na sajmu 96 ali bilo je naroda. Sve u svemu nije loše. Coci kanda nisi imao jaknu a rukavi kratki pa majica ozebla. Inače išao pored nekih forumaše što su baš komentarisali bojčetićev post u ovoj temi, čitajući ga na smart telefonu.
 
Bio sa porodicom, svašta ima a šetača najviše, malo se takmičio u naterivanju prikolice i ujedno probao tumosan traktor, nakupili kesa kojekakvih od izlagača a cene ljudcki, šta moš.

Pozdravljam kolegu North Army i hvala na gostoprimstvu:ppozdrav: i kolegu Momosarića koga sam sreo na sajmu.
 
Bio sa porodicom, svašta ima a šetača najviše, malo se takmičio u naterivanju prikolice i ujedno probao tumosan traktor, nakupili kesa kojekakvih od izlagača a cene ljudcki, šta moš.

Pozdravljam kolegu North Army i hvala na gostoprimstvu:ppozdrav: i kolegu Momosarića koga sam sreo na sajmu.
Ujedno si probao Armatrac :D
 
Po meni sajam svake godine sve losiji i losiji... Sve manje i manje ponudjaca, i ono sto ih ima sve je to nesto sitno... Za mene samo Claas i John Deere imaju malo vecu ocjenu, ostalo slabo... I da spomene jos nesto, krenuli nas sedam da rucamo ( jagnjetinu i udjem vidimo sve puno pitamo konobara ima li mjesta, kaze koliko Vas ima, reko sedam, kaze evo bice za 2 min, i covjek ladno poce da vice i natjera neke tri osobe da ustanu a ljudi rucaju ni zavrsili nisi, trazi on od njih da ima naplati i da idu, mi se samo okrenemo i odemo.. Takvog bezobrazluka nisam vidio.. Na kraju smo rucali u nekoj kafani pored puta prije Fruske gore...
 
Bio sa porodicom, svašta ima a šetača najviše, malo se takmičio u naterivanju prikolice i ujedno probao tumosan traktor, nakupili kesa kojekakvih od izlagača a cene ljudcki, šta moš.

Pozdravljam kolegu North Army i hvala na gostoprimstvu:ppozdrav: i kolegu Momosarića koga sam sreo na sajmu.
Oko 17h i dalje si imao rekord dana oko 2min.
 
Ukratko. Prikolicu zakacenu za traktor odnapred trebalo je proterati kroz poligon elipsastog oblika sa jos malo krivina.
 
Takmicio se u naterivanju prikolice u rikverc.
Jel je dvoosovinka upitanju? Moglj smo i neki snimak da pogledamo.:osmeh:
 
Ja sam danas nekad oko 1-2h prosao i malo sam bacio pogled na to takmicenje, momacki su se vozaci mucili...
 
Nazad
Vrh