Poljoprivredna predavanja-prezentacije u našoj okolini

18. СРБОБРАНСКА БРАЗДА ће бити одржана 05.08.2017. године (субота), са почетком у 9 часова, на парцели АД ''Пионир''.

Такмичи се у орању стрњишта, на дубину од 25цм, у катергоријама:

- лака (једнобразни и двобразни плугови)
- средња (тробразни плугови равњачи или обртачи)
- тешка (четворобразни и вишебразни равњачи или обртачи)

Котизација је 1000 динара по такмичару, а сва обавештења можете добити у МЗ Србобран, на телефон 021/730133 или лично.

Награде за све категорије:

1. награда 20000 динара,
2. награда 15000 динара,
3. награда 10000 динара,
за најмлађег, најстаријег, жену учесника, као и за најопремљенији агрегат.

Такође, позивају се дистрибутери механизације, опреме, ђубрива, пестицида... да своје производе презентују у раду или изложе на полигону. Презентација и излагање је бесплатно, уз Вашу обавезу да обезбедите све што је потребно за излагање (сто, столице, сунцобран...).

Очекујемо Ваш долазак !
 
SAJAM POLJOPRIVREDE-prodajno izložbenog karaktera.
U Jasa Tomic dana 30.9.2017.će u sklopu proslave oslobođenja sela (dan sela) i tradicionalnog takmičenja u kuvanju riblje corbe biti organizovana i mini sajam poljoprivrede.
Ovom prilikom pozivam sve zainteresovane izlagace da se do 5.9.2017. prijave i tačno raspitaju o detaljima manifestacije.Štandovi će biti obezbeđeni u saradnji sa Turistic kom Organizacijom Opštine Secanj a finansiranih od strane projekta AP Vojvodine.Mogućnost je da se i transporti troškovi finansiraju ukoliko se izlažu mašine i ostalo.
Za sve dalje informacije možete mene kontakterati na pp ili na 0600848851.
Poziv za sve goste će biti urađeno po završetku plana manifestacije.
 
Kolege pozivam vas na prezentaciju i pregled Kverneland mehnizacije u radu i stacionarno. Prezentacija ce se odrzati u petak 01.09.2017. na putu od Sombora ka Subotici lokalitet "Bilic" sa pocetkom u 10h.
Titan Machinery doo u saradnji sa Poljoprivrednom stručnom službom Sombor (PSS Sombor), poziva Vas na KVERNELAND prezentaciju mašina u radu, petak 01. septembra.
Okupljanje - na oglednom polju PSS “Sombor – lokalitet Bilić (put Sombor – Subotica)
Imaćete priliku da vidite kompletan asortiman Kverneland priključnih mašina u radu i stacionarno: plugovi, rasipači, setvospremači, sejalice, prskalice i tanjirače.
Budite naši gosti i lično se uverite u efikasnost Kverneland tehnologije.

Za sve dodatne informacije slobodno pozovite 064/833-96-27 ili 064/833-96-19.
https://www.facebook.com/events/205..._id":"1007776727","action_history":"null"}&ft[tn]=H-R-R-R-R&ft[qid]=6460134210146351918&ft[mf_story_key]=7743051376339020788&ft[is_sponsored]=1&ft[ei]=AI%40b6af125adae871f0e49e94e8b88221b0&ft[top_level_post_id]=2011934715701823&ft[page_id]=1530229013872398&ft[fbfeed_location]=1&ft[insertion_position]=8&ft[ordinal_position]=9%3A2&__md__=1
 
Pozivam sve zainteresovane da u subotu 30.9.2017. dodju u Jasu Tomic na prvi poljoprivredni sajam.Prijavljeno je 62 izlagača, biće proba podrivača i ostalih mašina na licu mesta,pčelarstvo, mlekarstvo,banke,osiguravajucih kompanije,predavanja PSS Zrenjanin,predavanja pokrajinskih fondova,direktan razgovor sa pokrajinskim sekretarom za poljoprivredu Vukom Radojevicem......znaci za svakog po nešto.
Pored toga izložbe slika, ručnih radova,starina....i tradicionalno takmičenje u kuvanju riblje čorbe.
 
Poslednja izmena:
Jel bilo danas i ovih dana nekih prezentacija ili mini sajmova, ima li slika da se vidi ?

- - - - - - - - - -

Vidim da je Agro-Tech vrlo aktivan a i RTI , ovi ostali ćute i prodaju valjda!?
 
U petak u edukativnom centru u Somboru sa pocetkom u 11h ce biti odrzano predavanje za Ipard. Idem da slusam, mada vec sada znam da ne vredi, ali posto su zimski dani malo da se procaska. Ko bude tamo, nek mi se javi slobodno. :ppozdrav:
 
Da sve je besplatno, i neverovatno je malo interesovanje ljudi za besplatno znanje.
 
Nemam ja vremena za to, mora neko da muze, siri i čisti štalu, nego bih da pošaljem neku curicu da to odsluša pa da mi prepriča.

A i pošteno da ti kažem, nemam cipele za među ljude po varoši. Sve što imam su tigar čizme...
 
Nazad
Vrh