Poljoprivredna predavanja-prezentacije u našoj okolini

Danas cuo na radio da pocinje u 18h, juce nisam znao pa da ne lupam bezveze,
(to je klub) skoro ko kafana, ima sank TV, stolove, i svirka ako zatreba,

---------- Poruka napisana 13-01-12 u 21:25 ---------- Prethodna poruka je 10-01-12 at 16:58 ----------

Upravo se vratio sa peredavanja. bili su iz poljoprivredne stanice.
ko poznaje prepoznace

30w59x5.jpg
 
Danas u restoranu Vojvodina u St.Pazovi sa početkom u 11 h prezentaciju organizuje Pionir seme, nadam se da će biti i neko od naših članova.
 
Da li neko ide u Šabac na poljoprivredni sajam. Čuo sam da se organizuje več 10-tak godina, a ove godine će biti 10.-12. Februara. Da li zna neko da mi kaže nešto više da ne krećem na put ako nisu tačne informacije?

---------- Poruka napisana u 13:55 ---------- Prethodna poruka je at 11:04 ----------

U petak 10. Februara u Deronjama sa početkom u 10h Mizor promet organizuje zimska predavanja. Gosti - predavači: ZP hibridi, LG, banka INTESA, PRO kredit banka i Agrotech... Koga put nanese, ko upali auto neka dodje u Deronje u vatrogasni dom. Vidimo se...
 
Večeras u Golubinci sa početkom u 18 h u prostorijama škole predavanje organizuje PSS Sr. Mitrovice, teme su iz ratarsva i zaštite bilja.
 
Danas sa početkom u 18 h u prostorijama MZ Golubinci prezentaciju će imati Chemisal Agrosava i AS Hibridi.
 
Poslednja izmena:
Upravo se održava prezentacija KWS-a i BAYER-a u redtoranu Lipa u Kulpinu, Kulpinčani imaju odličnu organizaciju, Uvek bude ručak ili večera, kod nas toga nema
Kod nas se u zadnje vreme sve zadruge dogovore sa semenarcima i zajedno u hotelu organizuju.
Uvek bude vecera/rucak.Pokupe cak i iz okolnih mesta,clanovi iz Basaida mogu da potvrde.
 
miroslav je malo pomesao prosle godine sam bio na tari na predavanju bilo je dobro nisam bio na svim predavanjima samo na onim sto me je interesovalo ali vise mi se svidala priroda puno snega cist vazduh
2ng7ns6.jpg


azg94.jpg
 
Juče su u Srbobranu sa početkom u 18,00 časova održana predavanja o semenima (DuPont, PIONEER),Yara mineralnim djubrivima,zaštitnim sredstvima i semenima koje zastupa Agrimatko group Dipkom, o filterima za vazduh i grivo firme Fleetguard zastupnika Cummins filtration i na kraju proizvodi Nekadašnje firme VAIT, a sada Titan Machinery Outlet Store.Malo fotografija da dočara jučerašnje predavanje.
img0006.jpg

Predavanje je otvorio predstavnik Savetodavne službe Vrbas gospodin Vlada:

Predavanje o PIONEER hubridima:
img0003.jpg

predavanje o mineralnim djubrivima , zaštitnim sredstvima i semenima firme Agrimatko group Dipkom:

Predavanje o filterima za vazduh i gorivo firme Fleetguard:
[url=http://www.dodaj.rs/?23/4Q/2X8EkZC2/img0004.jpg][/URL]
Proizvodni program firme Titan Machinery Outlet Store prezentirao je i naš uvaženi član:


Sve u svemu jedno pravo predavanje.
 
Poslednja izmena:
Predavanje je bilo odlično, ali je moglo biti i mnogo bolje, naravno ne greškom predavača već organizatora. Mislim da su previše tema i predavača ubacili u jedno predavanje od dva sata (toliko je slobodna sala). Svi predavači su morali da znatno skrate i ograniče svoja izlaganja, kako bi svi govornici stigli da kažu po nešto.

Posebno mi je žao što predvanje o filterima i mehanizaciji zbog nedostatka vremena nije moglo biti opširnije i detaljnije, jer su se tu zaista mogle čuti jako korisne stvari i nešto novo i naučiti. Dok su bila ta predavanja primetno je bilo da svi slušaju i prate šta se govori, dok je za vreme predavanja o đubrivima i hemiji u sali bilo žamora. Ovo je i razumljivo, jer su ta ista predavanja o semenima, đubrivima i hemiji ovih kompanija srbobranci već slušali pre nedelju ili dve dana, u organizaciji srbobranske zadruge.
 
Ja sam prisustvovao samo jučerašnjem predavanju i na mene su svi predavači ostavili odličan utisak jer nisam bio na prošlim predavanjima.
 
Predavanje je bilo odlično, ali je moglo biti i mnogo bolje, naravno ne greškom predavača već organizatora. Mislim da su previše tema i predavača ubacili u jedno predavanje od dva sata (toliko je slobodna sala). Svi predavači su morali da znatno skrate i ograniče svoja izlaganja, kako bi svi govornici stigli da kažu po nešto.

Posebno mi je žao što predvanje o filterima i mehanizaciji zbog nedostatka vremena nije moglo biti opširnije i detaljnije, jer su se tu zaista mogle čuti jako korisne stvari i nešto novo i naučiti. Dok su bila ta predavanja primetno je bilo da svi slušaju i prate šta se govori.

Уколико постоји жеља, тема о пречистачима може бити ускоро проширена. Обратите се Вашем ''министру'' за пољопривреду, г-дину Ранков Влади.
 
Nazad
Vrh