Podrivanje zemljišta

Verujem da lakse podrivas suncokretista nego sve drugo.Taj njegov koren je razoran i sam po sebi lepo razbija pluzni djon.
 
Tu Dragane pretpostavljam da ce uci setvospremac na prolece?
Drljaca u tim stapovima gusila bi u prvih 20 m.
Mi smo doneli odluku o kupovini drljace ( Agrofour 6 m ), doduse jos plug radi svoje, ali ako nameravam raditi gruberom ili podrivacem onda cemo verovatno nilaziti na poteskoce sa drljacom.
Pretpostavljam teska drljaca? Koliko novaca??
 
Tu se sve poklopilo.Veoma tezak i mocan traktor+veoma ne kvalitetan i slab podrivac+uzasno tesko obradiva zemlja=sranje neminovno.
 
Polomio se sigurnosni M16 i onaj M20 ili koji vec koji drzi telo. To je vec standardna prica kod nas.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ja sam ih se namenjao ove godine. Ja ostavim labav taj M20 da radno telo bude slobodno,jeste da onda lakse puca sigurnosni,ali se tako bar sacuva podrivac od pucanja. Kad jako stegnut M20,onda sigurnosni ima smanjenu ulogu. Kada sam kupio podrivac,svi su bili pretegnuti,pa sam stavio samokocece matica i ostavio olabavljeno
 
Ja sam ih se namenjao ove godine. Ja ostavim labav taj M20 da radno telo bude slobodno,jeste da onda lakse puca sigurnosni,ali se tako bar sacuva podrivac od pucanja. Kad jako stegnut M20,onda sigurnosni ima smanjenu ulogu. Kada sam kupio podrivac,svi su bili pretegnuti,pa sam stavio samokocece matica i ostavio olabavljeno
Milovane to je na viperu tako,na dragonu je drugacije reseno i radna tela nisu stisnuta izmedju ploca nosaca...ma koliko zategao sraf.
 
Milovane to je na viperu tako,na dragonu je drugacije reseno i radna tela nisu stisnuta izmedju ploca nosaca...ma koliko zategao sraf.
Isti su nosači, i na viperu I na dragonu koliko vidim, stim da kod mene 6 srafa drže nosač organa, a na dragon 4, barem tako je na oglasu.. Kod mene se radni organi ne mogu stegnuti, zavijajuci sigurnosni i glavni šraf.
 
Nazad
Vrh