Podrivači

@agrovet Pogledaj pasto podrivac malo je skuplji, masina je ok ja radim sa njim 5 god nisam do sada ni jedan osiguravajuci sraf polomio, nije ni puno tezak moze i sa 130ks da se radi ...
 
Ja se ispricavam, zamijenio sam Dragon i Viper. Kolega ima Dragon i da, dosta je masivniji i veći od Vipera.
 
Danas opran a kasnije kad se osusio je premazan sa uljem.

Fn8lc6x.jpg
 
Ja bih moje parcele probao da uradim sa ovim podrivačem i naravno to bih i platio, ali u mom kraju nisam ni čuo da neko ima. Posebno bih uradio uvratine jer mislim da su one baš baš sabijene, a to se primeti i po usevima i po tome što tu duže ostane voda posle velikih kiša. Ali kao što sam napisao pošto nema blizu mene neko sa podrivačem ostaje mi samo da razmišljam o ovoj operaciji.
 
Који трактор имаш? Узми неки једнобразни плуг и направи од њега подривач, скинеш главу и направиш оштрицу место главе и цепај. Јбг радиш своје брига те како ће изгледати. Ја планирам да тако од неког плуга, себи направим подривач и полако своје њиве да подријем.
 
j
Који трактор имаш? Узми неки једнобразни плуг и направи од њега подривач, скинеш главу и направиш оштрицу место главе и цепај. Јбг радиш своје брига те како ће изгледати. Ја планирам да тако од неког плуга, себи направим подривач и полако своје њиве да подријем.
Ja sam dva podrivaca napravio od plugova,jedan sa 4 tela a drugi sa jednim telom,rade odlicno samo da ima sa cim da se vuce
 
Nazad
Vrh