Podrivači

Takodjer imam pozitivno iskustvo sa podrivanjem,imam IMT-ov podrivac,sa jednim radnim elementom,dosta tesko vuci-dosad sam koristio sa Torpedo75.Interesantan je podrivac sto je prikazao @sumar,pa molim na pp ev.detalje napp,i cenu.
 
FL je napisao(la):
Takodjer imam pozitivno iskustvo sa podrivanjem,imam IMT-ov porivac,sa jednim radnim elementom,dosta tesko vuci-dosad sam koristio sa Torpedo75.Interesantan je podrivac sto je prikazao @sumar,pa molim na pp ev.detalje napp,i cenu.
Dali bi mogla slika tog podrivača?
 
2uqkw9e.jpg
Ovo ima u Uzelu u Novom Sadu 1500 evrića
 
Nisam uspeo postaviti sliku od 128KB,vec dobijem poruku:Došlo je do greške!
Direktorijum za dostavu je pun. Pokušajte sa manjom datotekom i/ili kontaktirajte administratora.

Inace je rec o Cizel podrivacu,IMT-FOP 610-517,kupio sam ga 1990.Radna dubina 75 cm,Klirens 95 cm,masa 195 kg,potrebna snaga 60-80KW.Inace u katalogu IMT-a od 1990 ima i cizel razrivac-IMT 610.500.600 sa 7-9 i 9-13 radnih elemenata,potrebna sanaga 99-127 odnosno 162-265KW!
Pokusacu sliku postaviti drugi put.
Post je spojen: [time]понедељак, 08. март 2010. 01:01:56 MST[/time]
_________________________________________________
Slike:



 
Evo jedan manji podrivac,Fergusonov, koristio sam sa Zetor 2511 traktorom,dosta davno.Dubina podrivanja 40-45 cm sa traktorom od 25KS.
adg8hs.jpg
 
FL je napisao(la):
Evo jedan manji podrivac,Fergusonov, koristio sam sa Zetor 2511 traktorom,dosta davno.Dubina podrivanja 40-45 cm sa traktorom od 25KS.
adg8hs.jpg
**greška li ga ako se meni ne cini da je ovo prepravljeno od OLTovog pluga :sta:
 
ne bih da pametujem ali mi se čini da ove sprave nije neki kunst napraviti vrlo jeftino po sistemu uradi sam
 
zavisi kako ga ko zove. u pravu si to je vise gruber ili čizel plug a radna dubina mu je do 40 cm
 
goxy
Kolika je potrebna snaga traktora za taj gruber ili podrivac.
 
Ovo sto je goxy stavio to je pravi podrivač.. Onaj gore plavi nebi baš rekao da je podrivač.to je gruber.ja mislim da taj plavi gruber ne ide dublje od 35 cm. :sta:
 
Zasto grijesm ? Pa on ga je zabo u zemlju pa se ne vidi radna tijela.Pogledaj samo koliko je oguljena farba.Nije valjda da je 10 cm podrivao ? :sta:
 
Nazad
Vrh