Pneumatske sejalice za kukuruz

Није трећа прошла него две године та црева су најгора на њој .
 
Kod burazera na Gaspardu creva izbušena kao da su ih pacovi grizli.Kvalitet do džaja i nazad, drži selotep traku u traktoru i lepi po potrebi.
 
Prosecena jedna pred kraj sezone pa smo uzeli dve komplet nove sada. Cene otisle u nebo, dve sa unutrasnjim gumama nesto preko 100evra. Da li ih okrecete kontra od smera kretanja ili ne? Ako nekom fali jedna ima sliku pa nek se javi na pp. Dimenzija 5.00 R15
7882d86772abf6bf79fa09755270cfb1.jpg
1cf065264a69f74e5a539c1b7c563b4f.jpg
8e1bdcdd3369e7fab00562dd58162651.jpg


Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 
Svejedno je,mozes 2 ili 2.5 bara. Bitno da su isto napumpane obe gume

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Prosecena jedna pred kraj sezone pa smo uzeli dve komplet nove sada. Cene otisle u nebo, dve sa unutrasnjim gumama nesto preko 100evra. Da li ih okrecete kontra od smera kretanja ili ne? Ako nekom fali jedna ima sliku pa nek se javi na pp. Dimenzija 5.00 R15

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
Treba okrenuti krampone naopako jer ti tockovi ne daju pogon nego dobijaju pogon od zemlje.
 
Kupili smo remontovanu sejalicu na kojoj su tockovi bili okrenuti u pravcu voznje, nisam na to ni obratio paznju kad smo kupovali. Ja sam ih okrenuo kontra ali me zanimalo koliko to zapravo ima veze ukoliko su namesteni da idu u trag traktora.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 
Majevica, može da se namesti u trag ali mi se ne sviđa tako.Ne znam kako može da prokliže, ne driftujem tokom setve, brzina setve do 7 km/h, ne idem brže.
 
Moze da dodje do malih proklizavanja na uzbrdici i nizbrdici ako nisu bas ravne parcele, zato je bolje da trag sejalice ide po tvdom a ne mekom zemljistu.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh