Pneumatske sejalice za kukuruz

Koliko je teska sejalica od 8r kao tvoja zektore? Jel to Cansa?
 
@ zektore to 8 redi na 70 cm planiras setvu, koliko treba da je jaka ergela ispred, i koliko ti je siroka sejalica tako skupljena?
 
Ozdoken. Na 70 cm ce sejati a sad je sirina 3 metra skupljena. Ne znam kolika snaga treba videcu kad krenem da radim.
 
I kod nas može sa 539 Olt 4 reda bez kutija za gnojivo 10 ha u tabli na dan bez problema, više od tog nismo nikad ni pokušavali, ali može više da. 1. brza što se tiće brzine, no ne može 539 izdurat sa rezervarom.
23 kj u 5 komadai bude rezervoar pri kraju!!!!!!
A može do 30kj kukuruza u tabli da poseje!!
Fergusonom uvek
Nodetka je 1979g kao oko kupljena nova
Sada radim sa 539, idem 1 brza 1600 obrtaja
Pamtim godine kad sam sejao po 250ha
Nikad mi još muda nisu bila u čarapi!!!!!
Možda sam ja životinja, možda sam samo ogrubeli paorski sin koji nezna za nemogu??
Svakodnevno slušam te što im prokuvao mozak muda u čarapi, drljača u kičmi
Pa od čega ste napravljeni??????
Ako je priprema dobra nema bolje sejalice od nodetke, radio sam sa MF, MATER MAC, RABE, KUNH, majevica
Nema tu razlike u preciznosti!!!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Mene boli vrat od rada na imt-u, znam da je to zbog skinutih vrata i promaje u kabini, al pocinjem biti pomalo ukocen kad sidjem sa traktora posle visesatnog rada

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
 
Trebalo bi da je Sakalak prva kopija gasparda. Ima u temi jedan clanje prosle godine pisao o tim sejalicama bas nasiroko.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Ja sam bas skoro listao i nasao ovo pa se setio sad da ga nadjem i izbacim jer i mene zanima dal je bolja HMS,Sakalas ili Ozdoken

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh