Pneumatske sejalice za kukuruz

To nema šanse,kupiću novu 6-rednu sejalicu ako treba a ne da dajem tolike pare za samo dve baterije...

Moja je 2011 ali prvi put sam sejao sa njom u proleće 2012, izgleda kao nova,uvek je garažirana,ne znam da li je jednom pokisla.Kad vidim one krševe po oglasima,kao da su ih grajferom stalno prebacivali po otpadu.
Moja 2015 godiste, potpuno si u pravu, ja ne znam sta rade ljudi sa tim sejalicama kao da su orale. Ako nadjes na nesto cestito javi mada se I meni cini da cu pre kupiti neku novu sestorednu a moju prodati.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Moja 2015 godiste, potpuno si u pravu, ja ne znam sta rade ljudi sa tim sejalicama kao da su orale. Ako nadjes na nesto cestito javi mada se I meni cini da cu pre kupiti neku novu sestorednu a moju prodati.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Važi, video sam na Polovnim automobilima dve baterije ali mi sumnjivo,prodavci iz Dolova, znam da su tamo sve prevaranti.Kao ima šest baterija ukupno,može 2,može 4 da proda.
 
Koja je razlika novog i starog tipa?

Aaa video sam razliku,a ove sa gvozdenim nagaznim tockovima?To se uzima po zelji koje hoces?
 
Attila između ostalog zbog toga i sličnih stvari smo potencirali pre par godina da članovi unesu svoje tačne lokacije u profile što nam na žalost nije uspelo.Nema bolje preporuke od ljudi iz sela ali šta ćeš.
 
A jel neko poslovao sa firmom Metal padina? Posto hocu da kupim jednu bateriju za olt

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Attila između ostalog zbog toga i sličnih stvari smo potencirali pre par godina da članovi unesu svoje tačne lokacije u profile što nam na žalost nije uspelo.Nema bolje preporuke od ljudi iz sela ali šta ćeš.
U Krčedinu i Sasama kad bi pitao za preporuku kakav je neki čovek rekli bi za dotičnog da je ili lopov,propalac,lenčuga,budala ili pijanica,puno bi pomogli...
 
Nazad
Vrh