Pneumatske sejalice za kukuruz

Pa kupio sam 3 metra a treba mi manje od 2 tako da imam i za rezervu, bice dobro nemislim da sipam grudve u kutije:ppozdrav:
 
@IvanZ
Nzm sto se tice ploca,ja sam gledao jednu na brzinu samo pre nekoliko godina,i mene je brinulo dostupnost delova za nju.Za klasicnu nodetku koju svi imaju ,delova ima kod komsije maltene.Ali ovoj definitvno dajem prednost kod lancanog pogona i diskosnih otvaraca.Tezina nekom moze biti prednost,nekom mana,po meni mana,ne sejem u beton.Nove sejalice u proseku teze 1500kg od 6 redi ,i za ta sranja mi treba drugi traktor kad bi kupio novu,nabace kile na sejalicu kao da cu da orem sa njima.Cene jeste mala,ali racunaj mozda i na neki manji remont ako je uzmes.
 
Vazi nisam do sad ni jednu sliku stavio jer moram racunar da odnesem kod doktora ajde sto ja neznam to jos nekako ali pokusao je i nas clan MDrasko i nije ni on uspeo a imam slika uglavnom resicemo pa stavljam
 
@IvanZ
Nzm sto se tice ploca,ja sam gledao jednu na brzinu samo pre nekoliko godina,i mene je brinulo dostupnost delova za nju.Za klasicnu nodetku koju svi imaju ,delova ima kod komsije maltene.Ali ovoj definitvno dajem prednost kod lancanog pogona i diskosnih otvaraca.Tezina nekom moze biti prednost,nekom mana,po meni mana,ne sejem u beton.Nove sejalice u proseku teze 1500kg od 6 redi ,i za ta sranja mi treba drugi traktor kad bi kupio novu,nabace kile na sejalicu kao da cu da orem sa njima.Cene jeste mala,ali racunaj mozda i na neki manji remont ako je uzmes.

Imam klasicnu sijacicu, ovoj je cjena mala, zato me zainteresirala, i jos ima ulagace, a pitanje je dal bi 560 mogao sijati s njom, ovu klasicnu nosim fergusonom.....
 
@sašamatić
Sa jednim redom najbolje 96 rupa,a postoje i sa dva reda rupa i to je negde oko 120 rupa,zaboravio sam tačan broj.Imam te od 96 rupa i one su dobre,inače ploče možeš naći na vašaru u Rumi a takođe ploče i proizvodi jedna firma u Rumi.Mogu se raspitati kako se zove firma pošto sam davno uzimao od njih,inače su im odlične ploče.
 
Poslednja izmena:
pozdrav, treba mi malo pomoc...u planu je kupovina nove sejalice, koje firme prodaju pneumatske sejalice za kukuruz u cenovnom rangu do 15000 eura.
slobodno saljite na PP
 
Za te pare je najbolje da uzmes neku tursku kopiju gasparda. Ostale su skuplje za par hiljada. Turske masine su vrhunskog kvaliteta izrade i ne zsostaju za zapadnim ni 1%.
 
@sašamatić
Sa jednim redom najbolje 96 rupa,a postoje i sa dva reda rupa i to je negde oko 120 rupa,zaboravio sam tačan broj.Imam te od 96 rupa i one su dobre,inače ploče možeš naći na vašaru u Rumi a takođe ploče i proizvodi jedna firma u Rumi.Mogu se raspitati kako se zove firma pošto sam davno uzimao od njih,inače su im odlične ploče.
Moram uzeti sa jednim redom rupa posto mi je sejalica sa uskim crevima. Treceg u Rumi cu naci Plastometalove ploce. Hvala vam.
 
Moram da se umesam. Plastometal ima najkvalitetnije plasticne odlivke u Srbiji! Od njih kupuje Agrija svu plastiku za prvu ugradnju. Za ostale delove ne znam.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh