Pneumatske sejalice za kukuruz

Kakva je soja bila na ovoj zemlji sa ovakvim nacinom setve?Ja u prvi mah nisam ni skontao da ispred sejacice stoji RD jos gledam zar nije moglo nekim manjim traktorom da se seje.::sramota::
 
3300-3500€ je kod mene. Sijacica je bukvalno nova. Mogao sam i da kupim Olt novu, ali nisam htio, jer sam imao OLT novu dva reda i svako 4-5 crno bacala je dva. Kolega ima ovakvu 4 reda Kuhn-Nodet i sije fantasticno, 4500€ sam mu davao, i nije htio da proda. Ja cu ove godine posijati 30-35ha usluzno x 5.5€, + 10ha svog kukuruza + 1150€ sto sam prodao svoju dva reda sijacicu i zato meni to nije puno para. Nisam ja krov sto imam puno usluga da radim i sto su dobre cijene..
 
Ništa ja ne kažem jel ti imaš ili nemaš računicu. Želim ti da te dobro i fino služi i da zaradi za noviju i bolju.

Samo kažem, kao i ostali kolege, da mi se to čini kao jako puno novaca za takvu mašinu. Ako si se ti u toj računici našao, samo naprijed.
 
Na ja ne znam ni kako izgleda ta Maja, ni na slici je nisam vidio, kome ja to poslije da prodam, kad u mojoj regiji tu sejalicu niko nema?
Bobo bukvalo samo sto nisi rekao da lazem koliko sam dao para, ali nebitno..
 
Kolega ja sam to rekao u moje ime, nista lose prema tebi.
Svako ima svoje vidjenje kome sta koliko vredi i tu se ne mesam, a Maja mi se svidja sto je jos mladja od ove postojece i trzisno je skuplja, tako da bih trebao da dodam preko 1000e, a nista veliko ne bih postigao.

- - - - - - - - - -

Tesko da ce se prodati koja nova Olt, a tek dodatna oprema...i pitanje je da li je ovo bruto cena ili + PDV.
http://www.coricagrar.rs/m748_olt_psk-4_novo_sejalice_poljoprivredna_mehanizacija_coric_agrar.html
 
NA nisam nista lose ni mislio da si rekao.
Za te pare sam i ja mogao da kupim novu Olt sad, vec sam rekao da sam imao novu Olt dva reda, i nije to bilo to..
 
Na ja ne znam ni kako izgleda ta Maja, ni na slici je nisam vidio, kome ja to poslije da prodam, kad u mojoj regiji tu sejalicu niko nema?
Bobo bukvalo samo sto nisi rekao da lazem koliko sam dao para, ali nebitno..

NE! Pa nisam prvi koji je napisao da je cjena visoka... Ja sam samo dodao da ti se omakla nula ili da nas zezaš... Šta ja imam od toga da te prozivam lažovom? Apsolutno NIŠTA... Nisam takav da takve stvari govorim IKOME a pogotovo nekome koga nisam upoznao u 4 oka.

Fino sam napisao da znaš svoju računicu i da ti želim svaku sreću s ovom mašinom. Ne znam šta tu ima biti nejasno.
 
Kolega ja sam to rekao u moje ime, nista lose prema tebi.
Svako ima svoje vidjenje kome sta koliko vredi i tu se ne mesam, a Maja mi se svidja sto je jos mladja od ove postojece i trzisno je skuplja, tako da bih trebao da dodam preko 1000e, a nista veliko ne bih postigao.

- - - - - - - - - -

Tesko da ce se prodati koja nova Olt, a tek dodatna oprema...i pitanje je da li je ovo bruto cena ili + PDV.
http://www.coricagrar.rs/m748_olt_psk-4_novo_sejalice_poljoprivredna_mehanizacija_coric_agrar.html

pa ova sa dodatnom opremom izlazi oko 9000e !!!
 
Poslednja izmena:
Imam na prodaju odlicnu nodetku, raonici original ko novi jako malo radila, prva boja, bez kutija za gnojivo, nema uloga u nju, sutra budem slikao ako nekog zanima.....cjena bi bila oko 1800€, dao bi i garanciju na nju.....

- - - - - - - - - -

 
Ljudi da li neko zna gde ima da se kupe cetvrtaste osovine za imt kutije za djubrivo skoro sam kupio kutije koje imaju na sebi sestougaone osovine koje bi ja poklonio nekom ako mu trebaju.Ja bi te kutije namontirao na nodetku pa zato pisem u ovoj temi.Na internetu nisam nasao da se negde prave te osovine pa ako neko zna bio bih mu zavalan da mi kaze
 
Nazad
Vrh