Pneumatske sejalice za kukuruz

Poz forumasi imam jedno pitanja na kupujemprodajem-u sam video nodet remontovanu sejacicu covek se zove Milenko iz curuga dal vredi njega uzeti ? On tvrdi da je sve novo na njemu i moras ga narucivati kod njega a bice gotov za 10tak dana dal ima neko iskustvo sa tom covekom? hvala vam odgovor unapred
 
Poz forumasi imam jedno pitanja na kupujemprodajem-u sam video nodet remontovanu sejacicu covek se zove Milenko iz curuga dal vredi njega uzeti ? On tvrdi da je sve novo na njemu i moras ga narucivati kod njega a bice gotov za 10tak dana dal ima neko iskustvo sa tom covekom? hvala vam odgovor unapred
Par postova u nazad su ljudi pisali o njemu ako me pamcenje dobro sluzi i kazu da bi ga valjalo zaobici u sto vecem luku.::lose::
 
Izgleda da je moj komšija uzeo sejalicu baš od tog lika.Remontovana,ofarbana ma full tip top stanje za 2.000 eura. :sta:
 
Poz forumasi imam jedno pitanja na kupujemprodajem-u sam video nodet remontovanu sejacicu covek se zove Milenko iz curuga dal vredi njega uzeti ? On tvrdi da je sve novo na njemu i moras ga narucivati kod njega a bice gotov za 10tak dana dal ima neko iskustvo sa tom covekom? hvala vam odgovor unapred

Moj savet ti je sto dalje to bolje od tog iz curuga. Ofarbane jedino jesu, ostalo nista nije radjeno... Prevarant teski.
 
Na koji nacin je najlakse i najbolje reparirati potrosen raonik na olt psk?Ja planiram da navarim komad rebraste sipke i malo to obrusim...?
Ако баш желиш да наварујеш, боље навари прст од "сунце" грабаља (може сломљен). Тврђи је материјал од ребрасте шипке.
Већи проблем је заварити два разнородна материјала обичним трафо апаратом и рутилном електродом. Како заварујеш тако вар пуца. Ја сам морао да потражим савет од профи вариоца, и он ми је донео неке кориштене електрода из фирме где је радио. Чим се електрода усија морали су да је баце. Донео ми је пуну шаку 10-15 цм дугих електрода које су успешно одрадиле посао. Мој савет је нов раоник.
 
Poz forumasi imam jedno pitanja na kupujemprodajem-u sam video nodet remontovanu sejacicu covek se zove Milenko iz curuga dal vredi njega uzeti ? On tvrdi da je sve novo na njemu i moras ga narucivati kod njega a bice gotov za 10tak dana dal ima neko iskustvo sa tom covekom? hvala vam odgovor unapred

I ja se slazem sa kolegama. Sto dalje od njega to bolje. Retki su oni koji su se usrecili sa njegovim sejalicama.
 
Bio danas na alvaluk kod rodjaka i kod nas da stigne nesto pravo :))
Mogao sam malo vise detalja da uslikam al aj.
attachment.php
 
trebami mi pomoc ima li neko monosem PNU sejalicu?
treba mi tabela za stelovanje za sunokret. ako moze da mi se javi na 063/8-198-468 hvala.. ili preko porukue na poljoinfo
 
Da li koristite markire kada sejete na 50cm sa 4 reda sejalicom??? Ili da tockove sejalice izvucem spolja pa vozim po njima??

I ponavlajm pitanje da li mozda neko ima sliku kako da namestim sejalicu sa 3 reda izmedju tockova i 2 van... Nigde nemogu da nadjem to..

A sejalica je radila sa svih 5 reda cak i kukuruz jel vidim da ima sve ploce po 5 komada... Ali neznam kako su radili sa 5 reda na 70cm???
 
Nisam nesto gledao oko tih Nodetki, ali mislim da turbina moze da se pomeri u stranu a peta baterija stavi u sredinu. Pogledaj slike u temi torpedo na zadnjih 2-3 strane,clan Andro postavljao. Mozda nesto pomognu.
 
Da provalio sam sad na netu.. Turbina mora malo u stranu i moze baterija u sredinu... Isprobacu to sad u setvi soje...
 
Nazad
Vrh