Plug - osnovna tema

Ne znam zasto je bio na ceni taj imt spremac 2.9 m dosta dugo? Kada sam kupio RAU 2.8 pre 6 ili 7 godina za 400 e tada su Imt spremaci bili oko 800 e.
 
Ne znam zasto je bio na ceni taj imt spremac 2.9 m dosta dugo? Kada sam kupio RAU 2.8 pre 6 ili 7 godina za 400 e tada su Imt spremaci bili oko 800 e.
Nemam pojma, tako mi nakupac rekao, za 20 godina pukla mi jedna S opruga i desna što nosi dasku, verovatno ne bi ni to puklo da nisam naleteo na panj zatrpan od Galovice kad su čistili Patku.
 
To se sve slabije prodaje, sve te stare masine. Ja sam prodao Rau spremac 4m, ja i cale pravili(ima jos na oglasima ovde) za 550e. A imam jedan jednobrazdni plug i leopard 2 brazde(u losijem stanju), prodao bih oba, trazio sam 250e za oba.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Mi to zovemo FERGUSONOV PLUG
Dolazio je uz mf28_30_35
Imam 2 komada
754 je bolji plug još ako je kvederland glava
Dobar je Fergusonov ako je čisto, nema ostataka, ako sastaviš 3 glave ide odlično sa 60_80ks
Mana nu je nizak klirens!!
Nego Petre gde ti je TANJIR na solencu (plazu)
Uzeo sam za njega raonike sa izmenjivim špicevima ide kao pesma sa 539
Koristim ga za malu parčad, a nekad i sojišta kad je frka pa ore i Fergula, mada obično uzmem od kolege 755 niski za 539
Ili mog malog leoparda njemu je problem što ga nemoš dići drmusonom pa moraš tregere jebavati



Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh