Plug - osnovna tema

Raonike koje sam kupio kod Bell Impex nemaju kvalitet kao FRANK.
 
Slicno pitanje samo za 757. Uzeo bi nove raonike ali gde? Hocu da traju ne da se potrose na 10kj
 
Ja sam uzeo u Bell Impexu od bor-manganskog čelika.Orali su od 2013 do ove godine pa su skinuti, oklepani i namontirani na drugi plug koji je ove godine uzorao sve površine bez ikakvih oštećenja i problema.Nove samooštreće iz Čantavira koje sam uzeo ove godine ostavljam na plugu koji prodajem.
 
Onda je komad koštao 4.500 dinara.Nemaju nikakvih oštećenja, ja sam prezadovoljan.Sledeće godine idu ponovo na pokivanje i u oranje.
 
Ja imam Hudjikove evo vec treca-cetvrata sezona,a mozda i peta i nema im premca navareni sa donje strane i uvek su ostri slabije se trose i jos sam pre neki dan u povratku kuci zapeo za neku kamencinu na putu izvalio je iz zemlje na raoniku se ni ne prepoznaje.
 
Ruku na srce od male privrede Huđik je broj 1. Onda ide par mesta prazno pa ostali. Navariva raonike sa donje strane i to pošteno, što bi se reklo sami sebe oštre. Za 4-5 crveni u proseku ima ekstra raonik. Istanji se koliko je uzorao a i dalje je oštar i ne krivi se. U proseku 1 raonik prebaci 200kj oranja, bar kod nas.
 
Ja sam sa hudjikom prezadovoljan...da napomenem za imt 757....
Za vogela što dejaaa ima on bolje zna iz sopstvenog iskustva...
 
Ja volan drzim samo kad okrecem na kraju.Sa hudjikom ne mogu to.Spic je poboden nadole i ka oranju van plaza i to ohoho.Kupio u sirigu namotirao i samo peglaj
 
Čekaj,to je sa dletom?
Ja sam zaboravio da napišem da je kod mene raonik sa pojačanim špicom,a ne sa izmenljivim...
 
Ја сам презадовољан овај мој модел је још старији али сам га ја ремонтовао пре две године све ново....Јака конструкција никад ми нигде није попустио(пукао)лако се вуче и лепо оре има доста опција за штеловање положаја глава....јбг ја замерке немам.
 
Pa gledam nesto mnogo skupi ili barem ovi sto imaju cene na sajtovima. Od 800 do 900e bez crtala, deflektora itd...

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Gledao sam polovne plugove po oglasima stanje je očaj koliko su potrošeni.I skoro svaki negde zavaren.Sve sto valja kosta oko 500 preko 500 eura.A ovi novi imaju vogel daske bolje zaoravaju.
 
Koliko kosta samo Vodel daske i raonici da se uzmu? Moj 757 je potrosen do 99%. Sledaca faza je da mi pukne daska
 
Ја сам презадовољан овај мој модел је још старији али сам га ја ремонтовао пре две године све ново....Јака конструкција никад ми нигде није попустио(пукао)лако се вуче и лепо оре има доста опција за штеловање положаја глава....јбг ја замерке немам.
Jel i tvoj sa ovakvim klipom i ovom oprugom ? Ne znam koliko bi izaslo da se odradi drugi klip sa kockom ili postoji opcija da se ovaj prepravi.
 
Nazad
Vrh