Plug - osnovna tema

Gde ima da se kupi samooštreći raonik za imt756 u Novom Sadu?
 
Има сигурносни шараф. Поломили смо били један ове године. Иначе јако добра плуг, лако се вуче, а ширина раоника са шпицем му је свега 35цм, тако да не подсеца превише земље као наши ИМТ плугови...
 
Koliko konja ima taj Case??? Plug je stvarno prva liga... Ces da vratis i 4 glavu????
 
Kејс има 125 кс, али то су узгледа они амерички коњи, не европејски:osmeh:, чини се као да има много више снаге. Шалу на страну, стварно је моћна машина. Наравно да ћемо накачити и четврту главу, јер смо мислили да је неће моћи вући. Прешли смо се дефинитивно, јер се он играо са овим плугом.

Иначе имамо њиву од 4 кј на планини, потез се зове куњат, због ње смо скинули били ту четврту главу, јер смо се бојали да неће моћи да вуче плуг од 4 главе узбрдо, али смо се ето као што сам већ написао прешли...а ту њиву смо узорали за нешто више од 3,5 часова.
 
Nikad se nije oralo jesenje nego ove godine.Ko sad nije zavrsio treba ga ubiti!
Negde je hteo da iskoci posto je seme baceno u neorano krompiriste
capture0299.jpg

capture0300.jpg

capture0298.jpg

capture0296.jpg


http://www.dailymotion.com/video/x16or5x_utb-i-fop-756-vogel-noot_webcam?search_algo=2
 
Kејс има 125 кс, али то су узгледа они амерички коњи, не европејски:osmeh:, чини се као да има много више снаге. Шалу на страну, стварно је моћна машина. Наравно да ћемо накачити и четврту главу, јер смо мислили да је неће моћи вући. Прешли смо се дефинитивно, јер се он играо са овим плугом.

Иначе имамо њиву од 4 кј на планини, потез се зове куњат, због ње смо скинули били ту четврту главу, јер смо се бојали да неће моћи да вуче плуг од 4 главе узбрдо, али смо се ето као што сам већ написао прешли...а ту њиву смо узорали за нешто више од 3,5 часова.
Pa bogte,planina u Sremu?
 
Po meni bespotrebni lanci,pogotvu sto su mu gume solidne,sa prednjom i blokadom(kad zatreba)samo peva.Ali posto ce uskoro zima nije na odmet staviti.:osmeh:
 
to je protiv uroka ...hahahha zezam se ,izvlacili smo osoku na neko bedo,pa da ne pravimo sra*e da bezi traktor , da se ukopava,ostalo tako..
 
Nazad
Vrh