Plug - osnovna tema

Trenutno nisam kod pluga kad budem tamo izmeriću pa ću ti tačno napisati, ovo su podaci iz njihovog kataloga.
Inače ove godine kod nas su ljudi imali problema, nije hteo plug u zemlju, ovaj je išao bez problema, ima dodatne špiceve na raonicima i ide bez problema, a bio sam pozajmio plug imt 756 dve brazde da ga vučem sa mahindrom, taj nije išao u zemlju pa smo odustali od te varijante. Sa ovim nije bilo nikakvih problema.
 
@djoker preterao si sa ovim snimkom vec 5-ti put postavljas ovaj snimak! Jes da je plug dobar a i zemlja je pesak......dodji kod nas u rit ili kod cicimorica pa da vidimo kako placu zecuviiiii :haha: :haha:
 
Poslednja izmena:
dobar dan zemljoradnici gde da nadjem osovinu pluga 756 vk ili da je varim.:sta: i kolika joj je cena.
 
Poslednja izmena:
Vari,ja i otac smo toga izvarili po selu dosta.Ili nadji osovinu od OLT Posavca ili RMK Zenica(tesko ces naci)i stavi,one nece puci.Inace na IMT-u sve zivo puca i krivi se.Napravljeno od obicne gvozdjurije.:ppozdrav:
 
@malaksalo nisi dobro razumeo druze od takvog petobraznog pluga su odsecene zadnje tri glave sa ramom i namestena piramida neko drugi je kupio prednje dve glave.Ima slika postavljena iza tog petobraznog pluga par postova unazad.Taj plug je stariji i od mene,ali jako lepo radi na gornje zemlje.
 
Nazad
Vrh