Pioneer hibridi

Znam da je protiv ptica nego sam mislio da je mozda i protiv crva (zicara). Dobro, kupicu taj kondor.
Hvala!
 
A aktivna materija kod Gaucha je.. ?
Hahah, pa isto, imidakloprid...Kolega Kiraj testira stručnjake, imao sam i ja prošle godine jednog stručnjaka, kaže neće više da prska Nikoganom, menja taktiku radi sa Siranom. Celo po podne nisam mogao da mu objasnim da je ista aktivna materija a drugi proizvođač...Jedno 5 puta je pitao: Ako je tako, što se ne zovu isto?
 
Hahah, pa isto, imidakloprid...Kolega Kiraj testira stručnjake, imao sam i ja prošle godine jednog stručnjaka, kaže neće više da prska Nikoganom, menja taktiku radi sa Siranom. Celo po podne nisam mogao da mu objasnim da je ista aktivna materija a drugi proizvođač...Jedno 5 puta je pitao: Ako je tako, što se ne zovu isto?
Или што кажу: ''Све је тако али ме ниси убедио.''.
 
Jeste susretali pakovanje pioneer kukuruza da vrecica nije prošivena gore nego zaslijepljena nekom trakom?
Falilo mi sjemena pa dobio 10ak vrecica 9911 francuska tako pakovao?
 
AF4dUEt.jpg
 
Ja sam nov u poljoprivredi i nisam baš stručno lice, ali su me u životu toliko puta “šišali” da sada i kad idem u wc, ja se okrenem i proverim da li je moje ili podmetnuto...
 
Prvi put sam i ja video ove godine tako zapakovan ali suncokret LL06 nikao je extra.. Zaboravio sam odakle je seme, mislim da je Italija..
 
  • Like
Reagovanja: B23
Nazad
Vrh