Pioneer hibridi

Ja sam ga imao prošle godine ,uzeo sam ga i ove godine. Zadovoljan sam bio ,u klasi sa Singyentom. Hemija nije skupa za njega, možeš ga prskati na crno i posle nicanja .
 
Da li kod le99 mogu da se jave problemi(expres hibrid) u narednim godinama (i usevima) sa samoniklim suncokretom u žitu, kukuruzu i soji?
 
Da li kod le99 mogu da se jave problemi(expres hibrid) u narednim godinama (i usevima) sa samoniklim suncokretom u žitu, kukuruzu i soji?
U psenici ga unistavaju svi koji nisu na bazi tribunon metila,tj. svi od Sekatora do Meca i Metmarka. U kukuruzu ga skidaju svi herbicidi za sirokolisne korove. U soji ga ne mozes unistiti pulsarom.
 
Kakav je P 0725 po pitanju oprasivanja na vrucinama. Sto se tice vode po potrebi dobije zaliv samo me brine oprasivanje jer pretezno ova nasa zemlja trazi oko fau 600 grupe za solidan prinos a probao sam i sa ranijim hibridima i nista narocito uspeha ali sa Zp427 ,550 i BC pajdasem
 
Dobar je u svim uslovima. Standardan hibrid. Retko najbolji ali uvek bude u vrhu sa prinosom. Drugar samo njega seje za berac na 15kj.
 
Niste vi Bojceticu ocito imali sve uslove. Daleko stabilniji od njega je P0704, a nista posebno ne zaostaje u prinosu kad je dobra godina. P0725 trazi ful uslove i dobru godinu i tek opnda moze da rodi kako treba. Meni je konkretno dao i najveci prinos 2016. , ali i najmanji 2017.
 
Nazad
Vrh