Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

nas trojica 30kg karasa. pala tanjiraca...
a manjovi? slabo udaraju na stiropor...
 
Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

Odbrana od manjova [predlog]:Tamo gde zabacujes hranis, oni navale,ti samo nastavis da hranis bez pecanja 1/2h a onda dolazi grupa koju zelis da pecas.Manjov mora da se povuce-da pobegne.
 
Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

Kolko onda imas godina kad nemas vreme? 70-80-90 :sta:
 
Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

tu sam dicki sacu 81 salim se ma 1992 godiste sam nego prosto nemam kad da odem do reke jer to ti je ceo dan!! a volim nije da nevolim radije sedim za komp kad imam vreme ili odem do masina da radim ali nemam vremena uopste skoro!! samo spavam i radim nemam vremena ni na more da odem u grad idem kada kupujem lagere lezajeve kanap i sl stvari!!inace da idem da sednem 2 3 h u caffe nemam sanse ako ovako nastavim do kraja zivota tesko da cu dogurati 50 god jeste da su ovi stari ziveli i po 100 god ali fizicki nista teze od zadnjeg dela kola kad su okrenuli nisu podigli !
 
Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

Štuka je moja omiljena riba, što i moj nick kazuje... :riba:

Idem na vodu kad god imam slobodnog vremena. ::super::
 
Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

kombajner je napisao(la):
tu sam dicki sacu 81 salim se ma 1992 godiste sam nego prosto nemam kad da odem do reke jer to ti je ceo dan!! a volim nije da nevolim radije sedim za komp kad imam vreme ili odem do masina da radim ali nemam vremena uopste skoro!! samo spavam i radim nemam vremena ni na more da odem u grad idem kada kupujem lagere lezajeve kanap i sl stvari!!inace da idem da sednem 2 3 h u caffe nemam sanse ako ovako nastavim do kraja zivota tesko da cu dogurati 50 god jeste da su ovi stari ziveli i po 100 god ali fizicki nista teze od zadnjeg dela kola kad su okrenuli nisu podigli !
Ja cu za koji dan 55.god. Pecam kad osetim potrebu,kad imam vremena i kad hocu evo 48-49god.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242942379[/time]_________________________________________________
pikeman je napisao(la):
Štuka je moja omiljena riba, što i moj nick kazuje... :riba:

Idem na vodu kad god imam slobodnog vremena. ::super::
Mozda jednom kad prodje prskanje i spartanje zajedno :pecanje: Bio sam u Monostru i u Bogojevu.
 
Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

blago tebi gospodine ako to uspevas!! mada imam tri udice raznih plovaka igli tegova mamaca itd ali nemam nemam kad! za enverovati ali evo
 
Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

kombajner je napisao(la):
blago tebi gospodine ako to uspevas!! mada imam tri udice raznih plovaka igli tegova mamaca itd ali nemam nemam kad! za enverovati ali evo
U bilo cemu:vodi zivot, a ne on tebe. Ovo kazem i mom sinu. On ide jednom godisnje na pec. ali zato 4 puta nedeljno na fudbal.Neki odusak mora postojati ili covek puce ko zvecka.
 
Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

Jel peca neko na becejskom ribnjaku? Kako se dodje do tog Bisernog ostrva?
 
Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

kiraj je napisao(la):
Jel peca neko na becejskom ribnjaku? Kako se dodje do tog Bisernog ostrva?
Iz Basaida:N. Becej,Becej,Gradiste pa pitas.A ja odavde isao na kanal kod Basaida.Ma ribnjaci nisu dozivljaj.
 
Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

netreba da ides u gradiste predjes branu skrenes levo i odatle pocinje stara tisa pa gde nadjes mesta cale ode u tri ujutru da bi mogao da nadje mesto
 
Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

kiraj je napisao(la):
Jel peca neko na becejskom ribnjaku? Kako se dodje do tog Bisernog ostrva?
ma kakvo gradiste,kakvi becej.....
predjes branu kod n.beceja i odmah ides levo i pravo dolmom,samo pratis asfalt,pa ces imati krivine i levo i desno.
obicices i nekadasnje poljo.dobro,icices levo od pd-a i put te vodi na drveni most koji prelazi mrtvu tisu.
put je star i los,ima dosta ulegnuca i uzan je.
 
Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

Kad jednom prodes tim putem zaboravis da postoji.
 
Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

dicki je napisao(la):
Mityoo, pecas li ? ::samo odmor::
Pa u zadnje vreme retko, ali kao srednjoskolac sam isao i na takmicenja! 2 zlata i tri srebra imam sa takmicenja potiske lige i 4-5 priznanja sa opstinskih takmicenja! Ali na STIROPOR nikad nismo pecali!
 
Nazad
Vrh