Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

tarana

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2007
Poruka
1.813
Odg: Pecanje, kao odmor mozdanih vijuga

nas trojica 30kg karasa. pala tanjiraca...
a manjovi? slabo udaraju na stiropor...

dicki

Član
Učlanjen(a)
1 Apr 2009
Poruka
845

Odbrana od manjova [predlog]:Tamo gde zabacujes hranis, oni navale,ti samo nastavis da hranis bez pecanja 1/2h a onda dolazi grupa koju zelis da pecas.Manjov mora da se povuce-da pobegne.

dicki

Član
Učlanjen(a)
1 Apr 2009
Poruka
845

Kolko onda imas godina kad nemas vreme? 70-80-90 :sta:

kombajner

Član
Učlanjen(a)
5 Jul 2008
Poruka
3.426

tu sam dicki sacu 81 salim se ma 1992 godiste sam nego prosto nemam kad da odem do reke jer to ti je ceo dan!! a volim nije da nevolim radije sedim za komp kad imam vreme ili odem do masina da radim ali nemam vremena uopste skoro!! samo spavam i radim nemam vremena ni na more da odem u grad idem kada kupujem lagere lezajeve kanap i sl stvari!!inace da idem da sednem 2 3 h u caffe nemam sanse ako ovako nastavim do kraja zivota tesko da cu dogurati 50 god jeste da su ovi stari ziveli i po 100 god ali fizicki nista teze od zadnjeg dela kola kad su okrenuli nisu podigli !

pikeman

Novajlija
Učlanjen(a)
4 Avg 2007
Poruka
7

Štuka je moja omiljena riba, što i moj nick kazuje... :riba:

Idem na vodu kad god imam slobodnog vremena. ::super::

dicki

Član
Učlanjen(a)
1 Apr 2009
Poruka
845

kombajner je napisao(la):
tu sam dicki sacu 81 salim se ma 1992 godiste sam nego prosto nemam kad da odem do reke jer to ti je ceo dan!! a volim nije da nevolim radije sedim za komp kad imam vreme ili odem do masina da radim ali nemam vremena uopste skoro!! samo spavam i radim nemam vremena ni na more da odem u grad idem kada kupujem lagere lezajeve kanap i sl stvari!!inace da idem da sednem 2 3 h u caffe nemam sanse ako ovako nastavim do kraja zivota tesko da cu dogurati 50 god jeste da su ovi stari ziveli i po 100 god ali fizicki nista teze od zadnjeg dela kola kad su okrenuli nisu podigli !
Ja cu za koji dan 55.god. Pecam kad osetim potrebu,kad imam vremena i kad hocu evo 48-49god.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242942379[/time]_________________________________________________
pikeman je napisao(la):
Štuka je moja omiljena riba, što i moj nick kazuje... :riba:

Idem na vodu kad god imam slobodnog vremena. ::super::
Mozda jednom kad prodje prskanje i spartanje zajedno :pecanje: Bio sam u Monostru i u Bogojevu.

kombajner

Član
Učlanjen(a)
5 Jul 2008
Poruka
3.426

blago tebi gospodine ako to uspevas!! mada imam tri udice raznih plovaka igli tegova mamaca itd ali nemam nemam kad! za enverovati ali evo

dicki

Član
Učlanjen(a)
1 Apr 2009
Poruka
845

kombajner je napisao(la):
blago tebi gospodine ako to uspevas!! mada imam tri udice raznih plovaka igli tegova mamaca itd ali nemam nemam kad! za enverovati ali evo
U bilo cemu:vodi zivot, a ne on tebe. Ovo kazem i mom sinu. On ide jednom godisnje na pec. ali zato 4 puta nedeljno na fudbal.Neki odusak mora postojati ili covek puce ko zvecka.

kiraj

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
29 Jan 2009
Poruka
9.898

Jel peca neko na becejskom ribnjaku? Kako se dodje do tog Bisernog ostrva?

dicki

Član
Učlanjen(a)
1 Apr 2009
Poruka
845

kiraj je napisao(la):
Iz Basaida:N. Becej,Becej,Gradiste pa pitas.A ja odavde isao na kanal kod Basaida.Ma ribnjaci nisu dozivljaj.

gagi

Član
Učlanjen(a)
17 Apr 2009
Poruka
513

netreba da ides u gradiste predjes branu skrenes levo i odatle pocinje stara tisa pa gde nadjes mesta cale ode u tri ujutru da bi mogao da nadje mesto

KishRobert

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
31 Dec 2008
Poruka
14.418

kiraj je napisao(la):
ma kakvo gradiste,kakvi becej.....
predjes branu kod n.beceja i odmah ides levo i pravo dolmom,samo pratis asfalt,pa ces imati krivine i levo i desno.
obicices i nekadasnje poljo.dobro,icices levo od pd-a i put te vodi na drveni most koji prelazi mrtvu tisu.
put je star i los,ima dosta ulegnuca i uzan je.

dicki

Član
Učlanjen(a)
1 Apr 2009
Poruka
845

Kad jednom prodes tim putem zaboravis da postoji.

mityoo

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Dec 2008
Poruka
9.194

dicki je napisao(la):
Mityoo, pecas li ? ::samo odmor::
Pa u zadnje vreme retko, ali kao srednjoskolac sam isao i na takmicenja! 2 zlata i tri srebra imam sa takmicenja potiske lige i 4-5 priznanja sa opstinskih takmicenja! Ali na STIROPOR nikad nismo pecali!

Vrh