Pas čuvar

A jos bolje ako zivis pored taste,ta ko radar cim nesto zvecne ona na prozoru

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Vise prava ima lopov nego posten covek,jos cekam da izbace zakon da treba mu ostaviti nesto da ima da mezne dok te pljacka.
 
Ja ne znam čiji je predlog bio, ali ideja za dva pulina mi se najviše svidela. Samo moram prvo da ogradim dvorište u potpunosti. Oni mogu da nadju i najmanju rupu.
 
Mali psi u coporu su izuzetno opasni, tipa 4,5 komada, dobijaju na samopouzdanju i hoce i da ugrizu, a da ne pricam koliko laju
 
Na jednom salašu sam bio preko noći ostavio kombajn.. Salaš čuvaju jedan ogroman azijata i 5 pulina, čik pogodite pored kojeg nisam smeo sam da prođem bez gazde...
 
Dobra kombinacija kada je čuvanje u pitanju je jedan veliki pas koji je ozbiljna pretnja lopovima i neka đivkalica ,koja je tu da ga probudi ako zadrema
 
Због вишедеценијске селекције постали су веома склони одређеним болестима и поремећајима. Најчешће их однесе епилепсија и увртање желуца. И веома осетљиви на ујед крпеља и инфекције које може пренети.
 
Meni je objasnio lik koji radi u vojsci da su jednog mužjaka morali da proglase za psihički neuračunljivog. (Pričam o malinoi)
Kaže, posle toga ništa ne može da me iznenadi.
 
Prezrela jabuka ?.
Inace banovan je ,malo ces da se nacekas da ti odgovori xd.
Nije ni jedna rasa pasa ''debilna'' nego vecinom su vlasnici problem.
 
Ajd ovako,ćaća negde 30 i kusur god ,ćerkica mu tu oko 10 god.,idu kod veterinara ,kerče ženkica pita oko 9-10 meseci,a na ulici ker ono majlo iz maske koji je to terijer ne znam,ima povodac a pridržavaju je a mala zna da će napasti onog terijera i tako i bi ,a mužjak kurčevit .Znaju kakva im bulovka i ne zna bide da stegne povodac jo se i otrgne i to još i dete sa njima.
Apsolutno mi je nejasno što ljudi uzimaju pitove i sve misle da je pitomo ko labrador.
Takav će ker napraviti sranja kad tad,opasno još dok je mlado ,šta će biti kad sazri.
Stegni povodac i korpu na njušku.
 
Nazad
Vrh