Pšenica 2016-2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cikade su ti insekti i moze da prskas kad ih ima na njivi. A problem je kad je topla jesen kao sto je bila 2015. Tada cikade buse listove i u prolece prelazi u virus koji je ne izleciv. Zato je najbolje u ovo doba ako ima cikada po psenici,uci sa traktorom i prskati. Ali posto je ova godina do

- - - - - - - - - -

Dosta hladnija od prosle,cikade ne rade i nema potrebe za brigom.
 
Možda sam i zaboravio i neznam ali meni nekako ove jeseni nešto teško napreduju pšenice u globalu bar ove iz optimalnih rokova setve, nekako mi se slabo razvijaju, bilo je tu kiše i lepog vremena ali sve to nešto kenjkavo i stidljivo ali no, možda i grešim, bem li ga.
 
Ovo vreme dobro doslo zitu iz roka setve,da ga malo zustavi,da ne udje u zimu preveliko,e sad sto smeta kasnim...jbg.
 
Meni je nikla ona sejana 02. Novembra.
Ali ona 28. Oktobra, tek sada nice. Sta li ce biti od nje videcemo.
 
Možda sam i zaboravio i neznam ali meni nekako ove jeseni nešto teško napreduju pšenice u globalu bar ove iz optimalnih rokova setve, nekako mi se slabo razvijaju, bilo je tu kiše i lepog vremena ali sve to nešto kenjkavo i stidljivo ali no, možda i grešim, bem li ga.

Nemoj da sutra kačim sveže slike,da nabijam komplekse pojedincima :haha:
 
Nek puknu dusmani :osmeh: Rasipac i drljaca

561589a1c2942cdbe0ee6292a056cc26.jpg
 
Izdržaćemo nekako,samo ti pucaj Minđušar.Mi navikli na tebe pa već malo i oguglali,bože me oprosti!Znamo da to ne valja ali živ čovek pa na sve navikne.A opet,lepo mi kad vidim kod tebe i još nekih lep i rodan usev,prija nekako.A kad onda pogledam moj,obuzme me nega tuga ,nemoć,muka i blaga ljubomora.E sad, što sam ja iskren pa vam sve ispričam,to je moj usud!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh