Pšenica 2016-2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A to je taj famozni Yeti sto ga Teza stalno spominje,a ja mislio da je ona Savicu prekrstila pa njega nazvala Yeti:osmeh:
Inaca lepa psenica!
 
Da,to je taj!!Jos da rodi kao njega sestra Baletka i definitivno cu da sejem samo njihov asortiman!

Aco,posejano je 180 kg/ha!
 
15eedy0.jpg
[/IMG]
2zsbo0j.jpg
[/IMG]Apac 19.10 posejan
rb0512.jpg
[/IMG]
2myzwk9.jpg
[/IMG]a\Anapurna 19.10 posejana jako lose izgleda da joj dam jos jednu prihranu
 
Pa ja sam bacio pre sijanja 150 kg po kj mapa, a prva prihrana u februaru 150 kg po kj urea,nije mi jasno zbog cega je tako bleda,na ostale njive sam bacao isto tako i odlicna je ali je apac
 
Ja planiram ako ne bude kisa za 2 nedelje da razvucem tifon i zalijem psenicu... Ne kosta puno a puno ce joj znaciti...
 
Danas odradjena zastita psenice sa Opera Max plus biatlon plus fastac plus dash i 10kg ureje po hektaru. Psenice su odlicne i mislim da ce biti prosecan rod, ako Bog dozvoli.
 
Nikol, za par dana sledi prskanje korov,zastita i prihrana. pre 4 dana sam je malo podrljacio jer je uhvatila koricu bas je zasusilo.
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Sta mislite vredi li sada na psenicu izvlaciti svinjsku osoku drugar ima farmu svinja,a kaze nema vise gde da izvlaci i jos koji dan i pocinje da mu prelivaju bazeni pa se razmisljam sta da radim da je ne pregorim?
 
Znaci da cekam tamo pred ove Vaskrsnje kise sto su u najavi tako sam i ja nesto mozgao pa me sada nesto glava boli!:osmeh:
 
Jel prskate fungicidima da bi prskali ili ima pojave bolesti,ja već dva dana tražim znakove bolesti i ništa za sada .Kod nas masovno krenuli u zaštitu.Uslova za bolesti trenutno nema.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh