Pšenica 2014-2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Današnji posao, Amistar Extra i Ingenio
20150514105303.jpg
 
Ja sam jednu zatravljenu psenicu poprskao talismanom u dozi 1 litra po hektaru sa 300 litara vode pre tacno 10 dana,psenica i dalje stoji normalno a travi(uskolisno)nije nista,stoji kao i pre prskanja,cak bi rekao i da napreduje.Sledi plug.
Jedan deo psenice juce preoran,suvo.Ako bude kise nastavljam sutra oranje ostalih psenica.
 
Mirko na svu tvoju muku, tu nesto nije ok. Talisman bi smlatio psenicu sa pola doze. Znam gde slucajno zakacim komsijsko zito Talismanom/Ekvipom odmah pozuti.
 
Mirko jel svu hemiju kupujes na istome mestu?Proveri da nije voda u flasama ja sam jedno tako prosao kupio 10l motivela i kada sam poceo da sipam meni nesto sumnjivo retko ja skinem masku i polako rukom ka sebi kad ono ne smrdi ja ispem tecnost iz flase u jednu posudu kad ono voda samo nesto belo dodato u nju kada sam odneo da reklamiram covek se uhvatio za glavu preko 300l takvog motivela je bio prodao pa proveri da i ti nisi naleteo na neku prevaru sa hemijom.Kod nas su znalli da u dno probuse flasu i iglom za infuziju ispuste hemiju,a onda da ubace vodi i da taj deo prelepe i zamaskiraju pa posle u prodaju!
 
Forumasi jedno pitanje dal neko koristio fungicid cerpakt 25sc meni nudi zastitar kaze da je super i za psenicu ne samo za secernu repu dal neko koristio?
 
Mirko jel svu hemiju kupujes na istome mestu?Proveri da nije voda u flasama ja sam jedno tako prosao kupio 10l motivela i kada sam poceo da sipam meni nesto sumnjivo retko ja skinem masku i polako rukom ka sebi kad ono ne smrdi ja ispem tecnost iz flase u jednu posudu kad ono voda samo nesto belo dodato u nju kada sam odneo da reklamiram covek se uhvatio za glavu preko 300l takvog motivela je bio prodao pa proveri da i ti nisi naleteo na neku prevaru sa hemijom.Kod nas su znalli da u dno probuse flasu i iglom za infuziju ispuste hemiju,a onda da ubace vodi i da taj deo prelepe i zamaskiraju pa posle u prodaju!
Ne kupujem na istom mestu,meni se cini da je ova nasa trava mutirala:osmeh:,samo total moze da je sjeb...Talisman je orginal 100%,vidi se bela smrdljiva smesa u flasi.
 
Mirko na svu tvoju muku, tu nesto nije ok. Talisman bi smlatio psenicu sa pola doze. Znam gde slucajno zakacim komsijsko zito Talismanom/Ekvipom odmah pozuti.
Nema veze sto me bije moler,farbar i slicni,nekako mi je sad lepsa ova psenica pod zemljom,to je kao da sam zakopao cup sa zlatom:osmeh:
Ovako cu pre riknuti i zdravstveno i finansijski sto je u danasnje vreme najbolje ako vec neumem da kradem.:osmeh:

- - - - - - - - - -

@mindjusar Ja bi ga zadavio, najblaze receno! Sta radi taj coban tamo?!?!? Izvinite za off topic. :off_topic:
Pametan covek,ja mu se prosto divim i krivim sebe sto nisam takav,takvi danas najbolje profitiraju,demokratska zanimanja prevare i jajarenja.
 
Treba da plati još on čovi usluge za đubrenje.Sa preko deset rasturivača radi i njegovo je i đubre.
 
Stoji gazda tih krava pored puta i kaže da je nemoćan,reko dok izbrojim do 10,a vidim krave u žitu,bićeš i nepokretan,a nas trojica u kolima od teške kategorije,na putu za sajam,bem ti bezobrazluk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh